2737
2739
عنوان

چه اشتباهی کردم واسه دیدن جیران

| مشاهده متن کامل بحث + 1977 بازدید | 70 پست
الان سرچ زدم ۶ قسمت اومده این یکی رو میذارم کامل بیاد بعد میبینم ، هم گناه چی اون جالب نیست ؟ 

هم گناه عاااااالی 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم همینطور چند تا سریال مثل آقای ملکه معرفی میکنی؟ 

طنز اقای ملکه خیلی خاص بود اون مدلی زیاد تو ذهنم نیست

ولی یه لیست از سریالایی که خوب بودن رو چنتا پست بالاتر نوشتم اونا هم کمدی داشتن تو ژانرشون

2740
من چون خیلی زیاد دیدم اسم خیلیاشونو یادم رفته  ولی مثلا اینا خوب بودن  افسانه دریای آبی ...

بعضی از اینایی که گفتیو‌ دیدم

اتفاقا الان قسمت دوم هتل دل لونا تموم شد اومدم سایت😂

مرسی❤

عزیزم هستی تروخدا سوال دارم

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔