2733
2734
عنوان

چه اشتباهی کردم واسه دیدن جیران

1976 بازدید | 70 پست

من همیشه صبر میکنم سریالی که فکر میکنم ممکنه خوشم بیاد قسمت هاش کامل بیاد بعد شروع میکنم به دیدن از یه هفته پیش گول خوردم گفتم ۲۷ قسمت اومده تا تموم بشه کلی مونده حالا ببینم اصلا خوشم میاد یا نه خلاصه نفهمیدم چی شد ۲۷ قسمتو یه کله توی این هفته دیدم 🥲 الان چی ببینم به نظرتون؟ فیلم جالب اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید ساعت دوازده به عشق جیران رفتم قهوه خوردم چشمام اینطوری 👀 بازه 

.

زخم کاری

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تو چ سایتی دانلود میکنی

دانلود نمیکنم عزیز اشتراک فیلیمو میگیرم میتونین سه تا خانواده اشتراکی بگیرید سه تا کاربری داشته باشید با یه هزینه اشتراک 

همزمان هر سه خانواده هم میتونید آنلاین باشید 

هم رضایت سازنده ها مهمه که سرمایه میذارن و هزینه زندگی شون رو از این راه میدن هم حمایت از تولید های خوب میشه

دانلود نکنید درست نیست 

.
نه برا من یکی میریزه تو فلش نگاه میکنم اونم از تلگرام دانلود میکنه

تو تلگرام برام ادرسش رو بگیر  برم ببینم

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟
2706