2726

من اعتقاد دارم خونه نشین بیست و یک سالمه یدونه خواستگار ندارم تو خونمون همیشه جنگ و دعواست شب و روز گریه میکنم به هیچ جایی نرسیدم روز به روز داره وضع مالیمون داغون میشه هر جا میرم سرکار مشکل برام پیش میاد کارم ول میشه تا الان ۴جا کار کردم همش دعوام میشد با همکارا الآنم چند روز پیش صاحب کارم کلاهبرداری کرده بود کارم ول شد  از درس و دانشگاه افتادم زندگیم رو هواست حس میکنم یه چیزی هست امیدم رو به این زندگی از دست دادم  هیچ کاری هم نمیتونم بکنم😭

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اعتقاد دارم خونه نشین بیست و یک سالمه یدونه خواستگار ندارم تو خونمون همیشه جنگ و دعواست شب و روز ...

منم کمو بیش همین مشکلاتی ک توداری رو دارم موندم چکار کنم😐تاحالا اقدامی برا باطل شدنش نکردی

2728
منم کمو بیش همین مشکلاتی ک توداری رو دارم موندم چکار کنم😐تاحالا اقدامی برا باطل شدنش نکردی

همش میگن سوره بخون فلان چنان فایده نداشت کسی رو هم نمی‌شناسم خسته شدم اگه خانوادم بفهمم رفتم پیش دعا..نو..یس میکشنم

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
همش میگن سوره بخون فلان چنان فایده نداشت کسی رو هم نمی‌شناسم خسته شدم اگه خانوادم بفهمم رفتم پیش دعا ...

منم گیرهمینم والا کسی نبس اکثرا دروغگون منتظرم ی ادم دررستودرمون گیر بیارم ولی نیست موندم مردم چجوری دعا میگیرن