2733
2739

این پیامو  فرستاده🤧💔

سلام عزیزم خوبی زنده باشی 

ماشاالله که اینقدر فعالی وخوشگل وجذابی 

من یه دختر دارم متولد ۶۶ شمارو خیلی دوست داره

وهمش میگه مادر این خانومه باسن کم شروع کرد 

والان خیلی موفق شده

ماشالله خوشبحالش اوهم پیج شمارو به من معرفی کرد 

عزیزم بیکاره همش تو خونه ست نمیتونی براش یه کاری بکنی یه چیزی یادش بدی که مثل شما فعال بشه واز توخونه نشستن نجات پیدا کنه 

قبلاً  توثبت کار میکرد ولی هیچوقت شغلشو دوست نداشت میتونی راهنمایش کنی عزیزم ممنونتم میشم چون همیشه شما رو دنبال می‌کنه وتحسینت می‌کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی عزیزم چقد به فکرته😀بنده خدا خبر نداره این بلاگرا پیامارو همرو نمیخونن و واسه کسی محض رضای خدا وقت نمیذارن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740
دایرکت به کنار مگه اینس.تا داری الان؟

بعضیا با فیلت شکن خوب و وای فای به اینستا وصلن .ولی سرعت پایینه

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�