2737
2739

اگه ممکنه کمکم کنید 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از راه انسانیت و تعقل نه از راهی که خانم جلسه ایا نشونت میدن

میشه بیشتر توضیح بدی چون این سوال منم هست

دلم می خواد خدای واقعی رو بشناسم نه خدایی که هرکی برداشت خودش رو داشته و گفته

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2738

راه برای رسیدن به خدا فراوانه

نماز اول وقت

احترام به پدر و مادر

عشق  به  حسین

حجاب و حیا

خلاصه  هرکسی  که  یکی  از اینها یا چندتاش  رو با اخلاص  انجام داده  یه دری از خدا براش  گشوده شده

به شما پیشنهاد میکنم  قران  تفاسیرش  و نخج البلاغه رو مطالعه کنید

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚

دلم میخواد سیمم به خدا وصل بشه دل نگرانی ها راحت بشم 

شفای بچمو بگیرم 

بخدا مال حلال میخوریم اهل غیبت وقضاوت نیستیم 

اما نمیددنم چکار کنم واقعا

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

همینکه یه زندگی آروم داری همسر خوب بچه ی ناز همین شام خوشمزه ای که الان پختی همه اینا نعمته نعمتهایی که شاید تکراریه و به چشم نمیاد ولی خیلیا آرزوشونه

بخاطر اینا خدا رو شکر کن❤️

اگه یه معجزه تو زندگیت داشتی هرروز بهش فکر کن اگه خدا نبود الان چی میشد... ولی کمکت کرد... 

همیشه بعد از نماز باهاش درد و دل کن 

خودم یه حاجت دارم که بخاطرش گریمم میگیره سر نماز

تروخدا اگه دوست داشتی دعام کن اسمم مریم🙏 دعام کن به کسی که دوستش دارم برسم 

واقعا تو زندگیم سختی زیاد کشیدم اگه به آرزوم برسم قول میدم هر ثانیه شکرش کنم

درمانم تویی و دیگران بیهوده می‌جویند تسکینم.❤️M

سلام عزیزم چيزي که من خودم ازش نتیجه گرفتم خوندن قرآن بود نیت کن برای اعتقادات و عاقبت بخیریت آرزوهات و فرج امام زمان از صفحه اول قرآن باز کن و هر روز در حد توان یکی دو صفحه بخون بدون اغراق میگم آرامش میده و تاثیر گذاره خب البته دراین بین معنی های قرآن رو هم توجه کن و مثلا اگه ضعیفه روخوانیت، جز اول قرآن و صوتی و دانلود کن با اون برو جلو

با آرزوی بهترین ها برات

التماس دعا برای منم دعا کن❤️❤️

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️