2733
2734
عنوان

چجور میتونم ایمانم رو بخدا قوی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 29 پست

من خودم اول به باور رسیدم   بعدا مسلمان شدم 

تو میتونی با تحقیق درباره معجزات قران مثل مومیایی فرعون. چرخش زمین سیاه چاله و مطالب علمی که داره در اون زمان که اعراب افراد باسوادشون خیلی کم بود و معجزات عددی مانند تکرار شدن 365بار واژه یوم(روز) و ماه 12 بار امام 12بار و ...

میشه بیشتر توضیح بدی چون این سوال منم هست دلم می خواد خدای واقعی رو بشناسم نه خدایی که هرکی برداشت ...

خدای واقعی؟

شما لازم نیست انقد کنجکاوی کنی درباره وجود خدا. این خودش انسانو به کفر میکشونه

واجباتت رو رعایت کن محرمات رو انجام نده خدا خودش تو زندگیت متجلی میشه

یادمون نره خدا رو فقط توسط اهلبیت علیهم السلام میشه شناخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدای واقعی؟ شما لازم نیست انقد کنجکاوی کنی درباره وجود خدا. این خودش انسانو به کفر میکشونه واجباتت ...

عزیزم از این حرفا من زیاد شنیدم هیچ وقت هم با این حرفای به سبک شما جواب سوالم رو نگرفتم 

دارم میگم برداشت شخصی نباشه

شما الان باز برداشت شخصی خودت رو دادی

لطفا شما راهنمایی نده

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
میشه بیشتر توضیح بدی چون این سوال منم هست دلم می خواد خدای واقعی رو بشناسم نه خدایی که هرکی برداشت ...

به دلت رجوع کن 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2731
عزیزم از این حرفا من زیاد شنیدم هیچ وقت هم با این حرفای به سبک شما جواب سوالم رو نگرفتم لطفا شما راه ...

وقتی اینجا حرف میزنی و نظرات بازه همه میتونن بهت نظر بدن.

خدا راه رو بهت نشون بده

2738

خواهری اگر میتونید حتما روزی یک زیارت عاشورا یا دعای توسل یا جامعه کبیره بخونید واز اهل بیت سلام الله علیها بخواهید

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏

کتاب بخون 

مطالعه کن درباره دینمون 

سوال یا شبهه ای برات ایجاد شد دنبالش برو

نمازهاتو مقید باش سر وقت بخونی 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
دلم میخواد سیمم به خدا وصل بشه دل نگرانی ها راحت بشم  شفای بچمو بگیرم  بخدا مال حلال میخ ...

خودم که خیلی داغونم ولی سفارش دخترتو به یکی میکنم که چندساله ملت هر هفته تو خونه ش حاجت میگیرن.. ایشالا که شمام بگیری

خودم که خیلی داغونم ولی سفارش دخترتو به یکی میکنم که چندساله ملت هر هفته تو خونه ش حاجت میگیرن.. ایش ...

سلام دوست محترم ببخشید کی هست؟

ممنون میشم راهنمایی کتن

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

ممنونم از تک تک دوستانی که راهنمایی کردید 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
خودم که خیلی داغونم ولی سفارش دخترتو به یکی میکنم که چندساله ملت هر هفته تو خونه ش حاجت میگیرن.. ایش ...

ببخشید خیلیمنتظر بودم جواب بدید وهنوز چشمانتظار 

ببخشید خیلیمنتظر بودم جواب بدید وهنوز چشمانتظار 

سلام عزیز شرمنده نمیتونم بگم کجاست ولی یه خانومیه تو شهرستان با اینکه وضع مالیشون داغونه ولی چند ساله نذر داره هر هفته ۱روز زیارت آل یاسین میذاره تو خونه خودش و خیلیا بهش اعتقاد دارن و خودشون وسیله و نذری میبرن که حتما برگزار بشه از ۵ هزار تومن پول یا یه بسته شکلات نذر میکنن تا.... همشم واسه همون مجلس خرج میکنه خیلی حاجت گرفتن ازش اسم دخترتو گفتم بهش ایشالا واسه شمام خوب باشه