2733
2739
عنوان

عمل قلب دخترم منو نگران کرده ؟

29981 بازدید | 45 پست
راستش نمیدونم عمل ضروریه یا نه ؟ از بدو تولد بهم گفتند تو قلب "هدیه" دخترم یک سوراخ هست تو بطن قلب .
اول میگفتن ریزه باید صبر کنی اما حالا که 5 سالشه دوتا دکتر میگن باید عمل کنی دوتا دکتر میگه تا 10 سالگی صبر کنیداگه بسته نشد بعد عمل کنید ! در حالی که اگه صبر کنیم شاید فشار ریه یا عفونت ریه هم ایجاد بشه؟
دارم از نگرانی دق میکنم قراره فردا برای اکوی مجدد بریم دعام کنید بهترین تصمیم را بگیریم.
هرگاه قلبتان برای دیگران می تپد ،

فرشتگان برایتان دست تکان می دهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام سایه جان
این عمل یک جراحی بسته ست (البته به حفره بستگی داره )که فقط سه یا چهار روزمراقبت بیمارستانی لازم داره و هر چه زودتر انجام بشه برای دخترت بهتره
اصلا نگران نباش
بهترین جا برای این کار مرکز کودکان بیمارستان امام خمینی ،انتهای بلوار کشاورز وبهترین متخصص دکتر آرمن کوچاریان در این مرکزه .
برای خودت ودختر گلت آرزوی سلامتی میکنم
2740
سایه جون سلام. اتفاقی تاپیکت رو دیدم و چون هنوز درگیر مشکل مهسا هستم ، خواستم ببینم مشکل دختر شما چیه. چند تا سوال دارم. اول اینکه اندازه اون سوراخ چقدره؟ دخترت رو پیش کدوم دکتر و بیمارستان می بری؟ من هم برای عمل مهسا خیلی تحقیقات کردم. مرکز طبی و کلی دکتر دیگه هم بردم. در آخر هم بیمارستان لاله و با دکتر نوابی عمل کرد. امیدوارم عمل دخترت با موفقیت انجام بشه. راستی اینم یادم رفت بگم که این عمل از نوع عمل قلب باز هست
سلام شیواجان ، باور کن تازه از بیمارستان رسیدم خونه ، الان اومدم چک کنم خوشحال شدم با این همه گرفتاری که الان داری بازم لینکت رو چک میکنی شدید به کمکت نیاز داشتم مهسای نازمون چطوره؟ حالش خوبه؟
دلم میخواد مثل تو منم 13 روز بعد عمل دخترم را زود ببینم طاقت ندارم
راستش امروز آخرین اکو را انجام دادیم که بیام تهران ، آخه من شهرستانم ، دو هفته پیش دکتر مهرانپور تو بیمارستان دی تشخیص عمل دادند و دکتر یوسف نیا را به عنوان جراح معرفی کردندبرگشتم با دکترای شهر خودم مشورت کردم و آماده ام که بیام تهران واسه عمل ، حقیقت سوراخ قلب هدیه من 13 میلی یا به قول دکترش یک سانت میگیریم و مکانش مابین دو بطنه ، امیدی به بسته شدنش نیست میترسم فشار ریه بالا بره فقط موندم کدوم بیمارستان تهران را انتخاب کنم ؟ آی سی یو اطفال کدوم مناسبتره ؟ راستی جراح شما نواب صفوی بوده یا نوابی ؟
از نگرانی شبا کابوس میبینم.

اره عمل هدیه هم عمل باز قلبه ،
راستی چند روز بعد عمل ، مهسا جون رو تونستی از نزدیک ببینی؟
هدیه من 4 سالشه ، مثل کوچولوی شما شیر نمیخواد احتمال داره تا چند روز نذارن ببینمش؟
ممنونم که لینکت را چک میکنی گلم

سلام سایه جون. عزیزم من به جز اینکه بتونم اطلاعاتم رو در اختیارت بزارم کار دیگه ای از دستم بر نمیاد و خوشحالم که همین اطلاعات هم به کارت میاد. عزیزم منم اسم دکتر مهران پور رو شنیدم. در مورد دکتر جراح هم به ما هم دکتر رادمهر ، نوابی و یوسف نیا پیشنهاد شد. من دکتر رادمهر رو دیدم و دکتر نوابی و از بین این دو نفر دکتر نوابی رو ترجیح دادم. دکتر یوسف نیا هم خیلی معروفه ولی من دیگه پیش اون نرفتم. از نظر دکتر و بیمارستان به نظرم انتخابت خوبه. بیمارستان هم باید بگم که بیمارستانهای خصوصی همشون رسیدگیشون خوبه و نگران نباش. تازه یک چیزی بگم. vsd دختر من 16 میلی متر بود و این تو قلب یک بچه شش ماهه یعنی تقریبا دیواری نبود و احتمال زیادی داشت که یک بطنی بشه. ولی خدا معجزه کرد و دعای این همه آدم رو مستجاب کرد و بهترین اتفاق ممکن برامون پیش اومد. در مورد دیدن دخترت هم نگران نباش. من فقط روز عمل نتونستم مهسا رو ببینم. فردا صبحش خودشون گفتن بیا و براش شیر بیار. منم کابوسم این بود که دخترک به جز شیر من چیزی نمی خورد و سر این مساله هم کمی اذیت شد. ولی تمام اون روزها گذشت و تموم شد. امیدوارم دختر شما هم هر چه زودتر سلامتی اش رو به دست بیاره. ما رو از احوال خودت و دخترت بی خبر نزار
راستی شیواجان هزینه عمل مهساجون چقدر شد؟ بیمارستان لاله هم خصوصیه؟؟
آیا آی سی یو مخصوص اطفال داره؟؟
بیمه هم قبول میکنه؟؟
راستش من که حساس بودم و فقط بیمارستان دی را میشناختم اونجا رفتم ولی چون شما هم تحقیق کردی و تو بیمارستان لاله عمل کردی میخوام بیشتر بدونم؟؟

2706