2737
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125436 بازدید | 1174 پست
تو جامعه ما واجبه که هر زنی ی خونه حتی کوچیک داشته باشه و پدران باید اول دختراشونو خونه دار کنن. چون ...

میخونی چی میگیم؟؟یا حرف خودتو هی تکرار میکنی؟میگیم کمک کنه ولی فرق نذاره کِی گفتیم پدر هیچی به دختر نده خوب خونه ساخته پشتوانه دخترش اصلا ماشینم داده زیر پای دوماد ماهانه که پول داره میده جاهازم ک دادن پسرا هم که فعلا برن غاز بِچَرونن😐 احیانا دختر خانوم‌چیز دیگه ای لازم ندارن؟عروس هم چپ‌نگاه کنه که میگه حسوده😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه باباش پول ساخت خونه رو تقسیم میکرد خیلی کمتر میشد و هیشکی باهاش خونه دار نمیشد. حداقل یجا داده ی ...

الان باعث دلخوری شده. این خانمم خودشو زده به کوچه علی چپ و میگه شیب؟ بام؟ بام؟؟؟ شیییب؟؟ 

تو جامعه ما واجبه که هر زنی ی خونه حتی کوچیک داشته باشه و پدران باید اول دختراشونو خونه دار کنن. چون ...

باشه حرف شما درست. پس دخترها برا مهریه خونه بگیرن نه خونه دار بشن. چرا پدر دختر هم خونه بده هم جهیزیه؟؟؟ احتمالا آقا هستید با این منطق و نظر

2731
استارتر فقط میخواست یه تاپیک پر بازدید بزنه و بره در افق محو شه😁😁 من تاپیکای قبلیتم خوندم، به نظر ...

ادم به ذهنش میاد دور از جون یا اسی یه مشکلی عیبی چیزی داره که خانوادش به داماد باج میدن

یا داماد خیلی سرتره میخوان کم نیارن

ولی به نظرم بهتر بود پدر اسی خونه رو به نام خودش میساخت میداد دخترش بشینه 

نه اینکه هزینه ساختو داده 

2738
بیشتر از ۱۰۰ تا نظر خوندم که نوشتن اگه پدر به دخترش کمک کرده، باید به پسرش هم کمک کنه. یه جوری می نو ...

داری میگی کمک کردن شرایطشون فرق داشت یه جاهم کمک کردن نه ده بار و ده جا بقیه هم گله ای نداشتن ولی این عروس مشخصه گله داره که نیومده.بعدم لطف مکرر میشه حق مُسَلَم.خب اشکال نداره پول ساخت خونه دخترشونو دادن پول ماشینم دادن جاهازم دادن ماهانه هم‌پول میدن بقیه بچه ها هم‌هیچی اینا اصلا اشکال نداره از نظر شما؟باشه اشکال نداره ولی به اون عروس حداقل  نگن حسوده😊

اسی بابات اگه پولداره خب یه زمین هم واسه سه تا داداشت بخره بگه شریکی خودتون یه سه طبقه بسازین 

نه میگه در اون حد نداره فقط درحدی داره که برای داماد ماشین بخره خونشم بسازه ماهانه هم ۶۰۰ تا یه تومن بزنه به کارتشون چشمشونم چیزی گرفت بدوئن بخرن براشون.ولی برای پسراش نه.‌خودش گفت نه در اون 

حد نداره کمک اونا کنه🤪🙄

همتون همونایی هستین که اگه همین خوبی رو پدرتون در حق عروسش و پسرش  میکرد جبهه میگرفتین که چرا به اون داد به من نه 

همونایی هستین که اگه برادر شوهرتون قبل شوهرتون ارث بگیره خودتونی حلق اویز میکنید که چرا جاریم قبل من پولدار شد 

همونایی هستین که اگه خواهر شوهرتون از پدرشوهرش چیزی بش برسه خودتونو افسرده میکنید که چرا پدر شوهر من نداد 

ساز خانمای نی نی سایت ساز نیست که ضربه ی قاشق به ظرفه 

اگه تاپیک اسی اینجوری بود که بابام دوستم نداره و فکر پسر و عروسشه 

میگفتین اره دیگه پسر دوستن 

همون عروس خوبه 

و ... 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒