2733
2739
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125436 بازدید | 1174 پست
فرق گذاشتن خیلی بده اره باعث ناراحتی اون بچه میشه

اره فرق گزاشتن بده وقتی پدرمادر  اینقدر احترام عروس پسر میگیرن ولی پسر عروس هیچ کاری نمیکنن حتی یه بار نشده یه تفریح گوچیک ببرشون ولی خودشون سالی به دوازده ماه بیرونن مسافرت تفریح تمام تلاشسون این باسه ماهی یبار مثل مهمان بیان سری بزنن ولی دخترشو بخاطر پدر مادرش ازدواح نمیکته بخاطر مشکلاتی که پدرش داره سکته گرده نمیتونه رانندگی کنه دختر تمام مسولیت خرید دکتر بیرون رفتن به عهده گرفته اونوقت پدرم میخواد تمام هرچی داره به اسمم کنه کار اشتباهیع میگن نفرین میشه خیلی خندیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دنیا باید پاسخگو باشن،خدا هیچ جا اجازه محرومیت از ارث رو نداده به والدین حتی برای بدترین بچه هاا ...

هزیزم شما بچه داشتی هرطور صلاحه اینا عمل کن ما اعتقادی به این چیرا نداریم کاری که صحیح هست میکنیم 

2731
خونه دارشدنت مبارک♥️پدرهمسرتون وپدرتون جفتشون کمک کردن واین دلگیری که زنداداشتون دارن ازشما بی نهایت ...

مرسی . برادرای من همیشه پشتم بودن واقعا میبینم تنها اومد ناراحت شدم براش . کاش خانومشم میفهمید من تقصیری ندارم

من حق رو به عروستون میدم.پدرتون جهیزیه داده خونه هم براتون ساخته ؟ پس عروستون چی ؟ جهیزیه وظیفه ی عرفی پدر اون بوده و تهیه ی خونه وظیفه ی عرفی پدر شما بوده که براشون تهیه کنه .چون پدر شما جور داماد و پدر داماد رو کشیده پدر عروستون هم باید جور پدر شما رو بکشه؟

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
اره فرق گزاشتن بده وقتی پدرمادر  اینقدر احترام عروس پسر میگیرن ولی پسر عروس هیچ کاری نمیکنن حتی ...

نه من از اولم گفتم بابات اختیار مالش داره از پسر عروسشم بی محبتی دیده میبینی تو از جوونیت گذشتی چرا پسر بخوره میده به تو که از ایندتم خاطرش جمع باشه

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم
2738
مرسی . برادرای من همیشه پشتم بودن واقعا میبینم تنها اومد ناراحت شدم براش . کاش خانومشم میفهمید من تق ...

عزیزم لازم نیست خودتو به مظلومی بزنی😕😕😕

اینجا کسی شمارو نمیشناسه😐

ماشالله چه سیاستی هم داری😐

تاپیکای قبلیت به بیچاره میگفتی عروسمون حسوده

چون من خونه دار شدم حسودی میکنه.....😑😑😑

الان اینجوری میگی؟؟؟؟ حرفتو عوض نکن....🙄🙄🙄

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
اونوقت پدرمادر افتادن عروس خودش دور بگیره ولی دختر باید دور پدرمادرش بگیره جه حرفا میزنین حتما پدرش ...

چرا میگی عروس نمیگی داماد نخوره ؟ همونطور که سهم توعه سهم برادرت هم هست ، امان از مال دنیا که به وقتش خواهر برادر نمیشناسه مال حروم میخاد ، اموال بعد فوت دیگه مال پدر نیس به صورت ارث باید تقسیم شه مال حروم به بچت میدی ، اون دنیا جواب داره ، عروس وظیفه نداره همینطور که داماد کاری نمیکنه توقعتو کم کن از داداشت باید توقع داشته باشی

نمیدونم چقدر بهشون کمک کردن. فقط میدونم برای ماشین کمکشون کردن 

عزیزم عقل خودت چی میگه؟

به نظرت هزینه ساخت خونه بیشترمیشه یا کمک هزینه خرید ماشین؟مگراینکه اون ماشین بنز 2022باشه

خوب همین باعث دلخوری میشه 

فرق گذاشتن پدرتون

کارشون درست نیست

🍦
من نمیدونم‌میتونم منظورم خوب برسونم یا نه میگم گاهی خود بچه چه دختر چه پسر باعث میشه که این اتفاق بی ...

شاید بعضی ها اینطوری باشه ولی بعضی ها واقعا اینطوری نیست. پدر مادر بعنوان یک بزرگتر باید عاقل باشند من نمیگم همه چیز برابر باشه حتما ولی ی جوری نباشه که یکی 100 و دیگری صفر با چشم خودم دیدم که میگم  انشاءالله خدا هممون رو به راه درست هدایت کنه

نه من از اولم گفتم بابات اختیار مالش داره از پسر عروسشم بی محبتی دیده میبینی تو از جوونیت گذشتی چرا ...

میدونم بعضی هی ارث ارث میکنن هنوز نمیدون اون مال وقتی خدای ناگرده طرف مرده نه که زندس با تشخیص صلاح دید خودش این کار میکنه خداروشکر من خودم کارمتدم بهترین شغل وماشین داره احتیاجیم ندارم ولی از غصه پدر مادر نمیزارم به عروس برسه خوشی روش کنن منم اینده امو گزاشتم حتی به زور میان سر میزنن

این تاپیک ته بیعدالتی رو نشون میده و روان ادمو بهم میریزه. استارتر یه ادم خودخواه و از خود متشکر و لوس و بی وجدان هست. که همه چی رو حق خودش میدونه و ذره ای بفکر برادراش نیست.اصلا عروس به جهنم دلت بحال برادرات نمیسوزه. 

جوجه رو اخر پاییز میشمرن. ته این بیعدالتی دوتا چیزه.

اول اینکه بااین سواری دادنا داماد که شوهر اسی باشه چنان هار بشه که یبار کاری نکنن طلبکار میشه و پاچه میگیره.

دوم اینکه این پول و این مال وفا نمیکنه یجا همچین خوشگل از بغل زندگیت دربیاد که خودت نفهمی از کجا خوردی چون حق و ناحقه.

این تاپیک و استارتر حرص اورش رو ترک میکنم