2733
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125496 بازدید | 1174 پست
من هزار بار گفتم شما کسی هستی که بی شک خانوادت دختر دوستن وگرنه حداقل این حرف منو میفهمیدی که میگم ا ...

بهتره متوجه حرف زدنت باشی منو ریپلای نکن من دعوا ندارم ک دارم نظرم میگم لطفا ریپلای نکن منو نظرت واسه خودت نگه دار ممنون

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم

باهمه وارد بحث شدم که ارث و کمک مساوی بین دختروپسرباشه،کلم داغ کرد

ولی اصن ببخشید چوص تومن ارثی داریم نه کمکی میشه.

شب بخیر

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه و یا خوشبختانه روزگار دنیا همیشه یکسان نیست ی وقت دیدید پدر ومادرشون بدجور محتاج پسرها ...

همه چی ممکنه ما توفامیلمون داشتیم خونه دختره کامل سوخت

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
پس چرا درباره ما برعکسه اتفاقا بنظر من هرکی روی خوش نشون میده و دلش میسوزه بیشتر بی عدالتی میشه در ...

میدونی بنظرم فرهنگ و رفتار ادما باهم فرق داره اره راست میگی به حرفت که فکر میکنم میبینم حتی مثلا با یکی خیلی با محبت باشی انگار فک میکنن خدان ادمو نادیده میگیرن میدونی ادما تو شرایط مختلف واکنشای متفادت نشدن میدن یسری ادما به قول شما محبت میکنی انگار خاطرشون جمعه ولی میدونی من چی مسگم میگم که هرچسم که میشه عروس دوماد نباید تو مسائل مالی خانواده شوهر یا خانمش دخالت کنه مثلا این عروس قهر کرده خب بنظرم خودش کوچیک میکنه

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم
2731
بهتره متوجه حرف زدنت باشی منو ریپلای نکن من دعوا ندارم ک دارم نظرم میگم لطفا ریپلای نکن منو نظرت واس ...

تو متوجه حرف زدنت باش اولا دوما تو اول ریپ زدی ثالثا منم دعوا ندارم کسی که عصبی میشه معلومه که حق با طرف مقابلسهه

پس چرا درباره ما برعکسه اتفاقا بنظر من هرکی روی خوش نشون میده و دلش میسوزه بیشتر بی عدالتی میشه در ...

خداخودش جواب میده...مثل همسر من که هر چیم در حقش کم کاری کردن بازم هواشونو داره احترام میزاره خیلی کمکشون کرده بخصوص مجردیش اما اونا براخواهرشوهرم خونه و ماشین خریدن همسرم هیچی بهشون نگفت اما خدا خودش جواب مظلومیت همسرمو بهشون داده انقدر که برادرکوچیکشون اذیتشون می کنه و پول هاشونو خرج میکنه

ب نظرم بهتره از خودمون شروع کنیم ب تغییر کردن  هر دو جنس فرزند یک پدرن  و هیچکدوم هیچ بر ...

منم مخالفم برتر دید اینجوریم اما مرد سختی و فشار زندگی و مسئولیت خانواده رو دوششه

ان شاءالله همه مستاجرا خونه دار بشن برادرای استارتر هم به لطف خدا صاحب خونه بشن😍

🦋اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🦋

یک سوم اموال زبانم لال برا وصیته  منه الان که خودش ماشالله زندس باعقل وفکر  وصلاح دید خودش ...

بله ولی نیت همون محرومیت از ارثه لطفا خودتو گول نزن عزیزم

مطمان باش اگر خدا آرزویی رو میندازه تو دلت،قدرت رسیدنت بهش رو میده💚💪
اونوقت پدرمادر افتادن عروس خودش دور بگیره ولی دختر باید دور پدرمادرش بگیره جه حرفا میزنین حتما پدرش ...

عزیزم عروس و داماد تعهدی به پدر و مادر ما ندارن اونها هم والدین دارن این وظیفه دختر و پسر خانواده س که از پدر و مادر سالخوردشون مراقبت کنن 

ضمنا ما برای انجام وظیفه خدمت والدینمون میرسیم ارث حق زحمه ما نیست نگهداری از اونها وظیفه بچه های خانواده س

ان شاءالله همه مستاجرا خونه دار بشن برادرای استارتر هم به لطف خدا صاحب خونه بشن😍 🦋اَللّهُمَّ صَ ...

از پس این تاپیک همین بربیاد که همگیمون برای برادرهای بی پناه استارتر دعاکنیم  خیلی خوب میشه

کاملا درکت میکنم گاهی میخام بمیرم😔😔 منم اگرما دارم😔😔

فقط کسی که از این بیماری رنج میبره حال کسی مثل خودش رو میفهمه...

منم ۱۵ ساله درگیرم امیدوارم راهی برای درمان کامل این بیماری پیدا شه تا ماهم یه روز راحت بشیم

من در همین حد حساسم و چون دوس ندارم بین خواهر برادرام تفرقه بیفته ....فرق گذاشتن در هر صورتی باعث تف ...

خوب شما هر وقت بچه دار شدی هر کدام دانشگاه قبول شدند و شهریه داشت به همه بچه هات همون شهریه رو بده ... یا اگر نداشتی نزار اونم بره! اگر به دختری جهزیه دادی به دخترتم که هنوز ازدواج نکرده جهیزیه بده ! نداشتی نزار اونم شوهرم کنه! دیگه حساسیت رو بچه های خودت نشون بده در مقام مادر..‌ چون از نظر من عقلانی نیست و اسمش عدالت نیست ولی خوب شما که عقلانی می دونید.

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید
میدونی بنظرم فرهنگ و رفتار ادما باهم فرق داره اره راست میگی به حرفت که فکر میکنم میبینم حتی مثلا با ...

بله حرفتون درسته ما نه تنها عروسا دخالت نمیکنیم

حتی همسرمم یک بار به پدرومادرش نگفته چرا انقدر فرق میذارید بین مون

از اولش گفته میسپارمشون دست خدا و فقط از خدا میخوام

جالبه تو بیماریاشونم ما اولین نفری هستیم که ازمون کمک میخوان

البته منم هیچ وقت مخالفت نمیکنم چون مریض شدن پدرومادرا خط قرمزه واقعا

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2706