2737
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125436 بازدید | 1174 پست
اره. سه تا برادر دارم اونام مستاجرن ولی خب بچه ندارن‌ . هزینه خونمونم کم بود اخه توافق کردن با پیمان ...

اوووف سه تا برادر دیگه ،پدرتون کم عقلی کرده ببخشید. خودت زمانی ک بچه دار شدی به همه یه اندازه بده. هر چقد پولت کم یا زیاد باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرشوهرم واسه برادرشوهرم خونه خرید ولی یه قرون بما کمک نکرد طلبکارم هست ما توی خونه کهنه ساخت میشینی ...

آدم دنبال دعواودشمنی نمیره

اماجایی،دعوت نیستی،چرارفتی؟پدرشوهرت بایدبین بچهاش با عدالت رفتار وکمک کنه اشتباه،کرده،حق شماضایع شده.

شمارفتی کمکم کردی نشانه حسن نیست وخوبی شماست

اگر بفهمن وقدربدونن

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2731
اره. سه تا برادر دارم اونام مستاجرن ولی خب بچه ندارن‌ . هزینه خونمونم کم بود اخه توافق کردن با پیمان ...

عیبی نداره انشاالله به سلامتی و دل خوش استفاده کنین خداپدرتونو خیر بده که حواسش به بچه هاش هست انشاالله به موقع اش به بقیه هم در حد توان کمک کنن 

این داداشتون ،داداش بزرگه است ؟

تازه ازدواج کردین ؟شوهرتون تک فرزنده ؟

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 

خوب دخترش زمین را داشت از طرف پدرشوهرش، پدرشم می خواسته خونه رو بسازه که از این طریق ملک به نام دخترش بخوره.... اگر زمینی نبود اینکار رو نمی کرد می خواسته یه زمین رو به تصاحب دخترش بیاره.... 

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید

خونواده هایی که به دختر بیشتر میرسن و به پسر نه.دلیلش اینه که به ضرب پول میخوان دخترشونو قالبه داماده کنن و دخترشونو با اردنگی نندازن در خونه ی باباشون. یجور باج دادن. اما اگه پسر عروسو طلاق بده براشون مهم نیست.

در نهایت عقیده ی من اینه فاتحه ی اون زندگی رو باید خوند که به زور پول و دستمالکشی پدرمادر دختر بخواد حفظ بشه.

2738

این همه ازت پرسیدن چرا جواب نمیدی🤔

پدرت ب برادرات هم کمک کرده ب اندازه تو یا نه؟

اگه نععع،ک اصن درست نیست

عروس وطیفه ای نداره که کار پدر مادر شمارو بکنه،وظیفه ی برادرتونه فقط از اون توقع داشته باشید در ضمن ...

دوست داره مال خودشه فکر نکنم دیگه صلاح مالشو نداشته باشه ما از عروس توقع نداریم اونم نباید توقع ارث داشته باشه وظیقه داداشم خرجشو بده نه پدرشوهر 

خونواده هایی که به دختر بیشتر میرسن و به پسر نه.دلیلش اینه که به ضرب پول میخوان دخترشونو قالبه داماد ...

دقیقا پدرشوهر منم اگه خونه نمیداد به خواهرشوهرم تا الان دوماد از دست اخلاق بد دخترش فرار کرده بود🤣

خوب دخترش زمین را داشت از طرف پدرشوهرش، پدرشم می خواسته خونه رو بسازه که از این طریق ملک به نام دختر ...

شاید اگر پدر عروس هم زمین می داد به عروسشون برای پسرش هم می خواست!!! به شرط تملک پسر

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید

همونطور که شما از پدرشوهرتون زمین گرفتید اونم حق داره از پدرشوهرش انتظار کمک داشته باشه اگه پدرتون نداره که برا دخترش هم نباید داشته باشه

شهر مارسمه جهاز رو خانواده دختر میدن خونه رو خانواده شوهر 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
مرسی مهربونم  خدا حاجت دل مهربونتو بده ب حق حسین ❤️

مرسی عزیزم ولی بدون هر کس یه درد و یه مشکلی داره گاهی بیمار نیستی و روحت بینار و آزرده است گاهی مشکلات مالی گاهی از دست دادن عزیز گاهی بیماری عزیزان...

امیدتو از دست نده و قوی باش و برای حال خوبت بجنگ زندگی همینه همه ما درگیریم

مراقب خودت باش💖🍀

🍀
بداچه اتفاقا خیلی خوب قبول میکنم ناله نفرین چی هرچی احترام عروس گرفتن چی شد اتفاقا تاپیک قبلیم هست ع ...

عروس ولکن

خونه پدری ارث میرسه به بچها یعنی دختروپسر 

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده