2733
2739
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125436 بازدید | 1174 پست
عزیز حسوده حسووود  دیگ پیگیرش نشو خودش میفته دنبالت

طبیعیه گلم. بین بچه ها فکرکنم فرق گذاشتن. پسرشون خونه نداره اما برای دخترشون خونه ساختن  هرکی باشه شاید ناراحت بشه و نتونه به روش نیاره

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
خوب زنگ میزدی حالش میپرسیدی  بعد میگفتی دلم برات تنگ شده عزیزم چرا نیومدی

نه بهش زنگ نمیزنم . اونم بهم زنگ نمیزنه نهایت سالی یه بار واسه تبریک عید زنگ میزد . ولی مهمونی میدادیم میومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق با زن داداشتونه،پدر شما بیشتر در قبال پسرش مسئوله چون بعد از شوهر هزینه ی عروس و نوه ها با پدرشوهره عزیزم نه پدرزن.....پس اول باید پسرشو صاحب خونه کنه بعد دخترشو

مطمان باش اگر خدا آرزویی رو میندازه تو دلت،قدرت رسیدنت بهش رو میده💚💪
2728

شما زنگ زدی فقط داداشتو دعوت کردی ؟ 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

عزیزم حتما ناراحته که خودشون خونه ندارن ولی بابات برا تو ساخته. ولی موندم چقد بی سیاسته ک اینقد علنی نشون میده. به روی خودت نیار

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2740
حق با زن داداشتونه،پدر شما بیشتر در قبال پسرش مسئوله چون بعد از شوهر هزینه ی عروس و نوه ها با پدرشوه ...

ب نظرم بهتره از خودمون شروع کنیم ب تغییر کردن 

هر دو جنس فرزند یک پدرن 

و هیچکدوم هیچ برتری نسبت ب دیگری ندارن 

چه دختر چ پسز 

بخاطر جنسیت مردا رو برتر از خودتون ندونید 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
زمین پدرشوهرم داد  

میدونم گلم  اما میشد همون پول رو بهشون کمک کرد خونه کوچیک براشون پیش خرید کرد مثلا. بهش حق بده. ان شاالله اونم خونه دار بشه  شماهم خیر خونتون رو ببینید 🌹 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
ب نظرم بهتره از خودمون شروع کنیم ب تغییر کردن  هر دو جنس فرزند یک پدرن  و هیچکدوم هیچ بر ...

به خاطر جنسیت نیست عزیزم کلا مرد مسوولیت درست کردن خانه رو داره یعنی زنداداش استارتر هم از شوهرشون توقع خونه دارن وقتی که دیدن پدرشوهر توانایی درست کردن خونه رو داشته 

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
چه خبرتونه 😁😁 همیشه شعبون ی بارم رمضون مگه چیه😐😐

من همیشه طرفدار مساوات هستم نه اینوری نه اونوری 

به نظرم پدر ایشون هر چقدر برای خونه استارتر هزینه کرده همون قدر هم باید به پسرش بده تا اونم بتونه چیزی بخره 

اینجوری حق کسی ضایع نمیشه 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙