2733
2739
عنوان

این بی بی چک مثبته؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2085 بازدید | 117 پست
شک نکن مثبته.چون زیر یک دقیقه بوده و دوتاش هاله داره

سومی هم همین مارک زدم باز فوری همینطوری شد تنها امیدم به اینه که مارک ویور منفی میشه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای😭😭

چند وقت گذشته؟

شیر میدی؟

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2728

چجوری هم عقب انداختی هم هفته گذشته تخمک گذاری کردی ....

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
چند وقت گذشته؟ شیر میدی؟

چند وقت از چی؟ پنج شهریور پریودم بوده منتها منظم نیست دوره هام یهو دیدی ۴۰-۴۵ روزه یا بیشتر میشه. نه شیر نمیدم ولی جلوگیری طبیعی داشتیم😵‍💫

چند وقت از چی؟ پنج شهریور پریودم بوده منتها منظم نیست دوره هام یهو دیدی ۴۰-۴۵ روزه یا بیشتر میشه. نه ...

از روز پریودیت که نشدی دیگه 

خب وقتی اینجوریه چرا الکی استرس میدی شاید از کیست اینام باشه

2740
از روز پریودیت که نشدی دیگه  خب وقتی اینجوریه چرا الکی استرس میدی شاید از کیست اینام باشه

اره شاید..والا چی بگم اینقدر که شرایطش رو ندارم میترسم باردار باشم 

ای جان مبارکه خودتون میخواستین درسته؟ من پسرم کوچیکه اصلا شرایطش رو‌ندارم 

وای خیلی حس بدی هست منم دو سه روزه عقب انداختم  بیبی زدم منفی بود ولی بازم مترسم😐میگم شاید نشون نده پسر منم نه ماه هست واقعا شرایطش ندارم

2706