2737
2734
عنوان

واقعا شاغل بودن برای یه خانم سخته...

| مشاهده متن کامل بحث + 11851 بازدید | 60 پست

وای نگید من آرزومه برم سر کار ارشد دارم خیلی خیلی برای کار رفتم ولی جز کارای فروشندگی و گیر دادن به مردم کار دیگه ای هم نبود و همسرم هم اجازه نداد نرفتم من چون سر کار نظرم اتفاقا دست و دلم نمیره کارای خونه رو انجام بدم و به بچم برسم، شما بگو من چی کار کنم؟ من که میگم قدر کارت رو بدون درسته خسته میشی ولی حقوق میگیری مجانی که کار نمی کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کن من متاهل کار بیرونم... خونه  نظافت  اشپزی... وای نگم برات با بچه که خیلیییی سخته

اره درسته واسه متاهل ها سخته ولی همینک اخر ماه پول میاد ب حسابت لذت بخشه😍😍

حرفامو با اسم کاربریم قضاوت نکنید😐هرجا هرچی میگم میگید ن ب اسمت ن ب حرفت
واقا سخخخخخخخختتتتته، مخصوصا اگر کارای خونه هم برات مهم باشه، من از پنج که میام تا ۱۱ اصلا نمیتونم ب ...

بله خیلیم مهمه چون کلا ادم مرتبی ام و دوست دارم خونم تمیز باشه خیلی سخت میشه میخوام به کارگرم بگم باز گاهی بیاد خسته میشم بابا

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2731
وای نگید من آرزومه برم سر کار ارشد دارم خیلی خیلی برای کار رفتم ولی جز کارای فروشندگی و گیر دادن به ...

اتفاقا من قبل از بارداری شاغل بودم

الان هم بخوام با توجه به سابقه کاریم میتونم دوباره به کارم برگردم ولی عمرا نمی رم.ارشد هم دارم

داریم با دخترم از زندگی لذت می بریم.امروز برده بودمش استخر.اگه شاغل بودم فک نمی کنم می تونستم درست و حسابی به دخترم برسم.از صبح تا ۴ بعد از ظهر باید میذاشتم مهد.بعد اون هم کارهای خونه و ....

ان شاء الله به مراد دلت برسي دخترم 🙏نه تو مجردي اصلا سخت نيست 

😍😍🥲😘❤وای ممنونم ازتون ❤لبتون همیشه خندون باشه ❤

حرفامو با اسم کاربریم قضاوت نکنید😐هرجا هرچی میگم میگید ن ب اسمت ن ب حرفت
بله خیلیم مهمه چون کلا ادم مرتبی ام و دوست دارم خونم تمیز باشه خیلی سخت میشه میخوام به کارگرم بگم با ...

ددقیقا مشکل منم همینه و از اینم بدتر اینه که کار هیچکس رو قبول ندارم

God help me to be strong enough not to lie to myself 
2740
بنظرم یه برنامه روتین بچین و روزای سختتو تفکیک کن اینطوری به مشکل نمیخوری. اتفاقا شاغل بودن تو شغل خ ...

همیچین کاری کردم اتفاقا 

پلنر دارم برنانه هامو مینویسنم توش برنامه ریزی میکنم اخه جز کار و خونه داری من کلاسم میرم اونم باید تو خونه تمرین هایی کنم برای همه کارام معمولا صبح ها برنامه میریزم 

و یه سری چیزا رو میگم برای اشپزی یه خانم اشنا تمیز اماده میکنه پولشو میدم میذارم فریزر وقتم کلی سیو میشه

مثه مای کاکارونی یا خودم از هایپر فلافل خوب میگیرم میذارم فریزر

غذاهای خوب و سالم ولی سریع سعی میکنم بپزم‌ولی  من کارم یه جوری سر کار خیلی خست میشم عزیز 😇ولی خوبه خستگیشم باز شکر خدا

همیچین کاری کردم اتفاقا  پلنر دارم برنانه هامو مینویسنم توش برنامه ریزی میکنم اخه جز کار و خون ...

موفق باشی شغلت چیه گلم؟

(♥︎)𝗂𝖺𝗆 𝗌𝗍𝗂𝗅𝗅 𝗍𝗁𝖾 𝗌𝖺𝗆𝖾 𝗌𝗍𝗋𝗈𝗇𝗀 𝗀𝗂𝗋𝗅
دقيقا امروز بعد از ظهر داشتم به اين موضوع فكر ميكردم البته من شغلم رو دوست دارم ها ولي با توجه به فر ...

منم عاااشق شغلمم واقعا ولی خستگی به هر حال هست 

اخه من خیلیییی شلوغم عزیز

شغلم و سه تا کلاسم میرم خونه که برلش باید تمرین کنم خونه یکی دو کلاسمو 

و ماراییییی خونه که جای خود میدونی دیگه

اتفاقا من قبل از بارداری شاغل بودم الان هم بخوام با توجه به سابقه کاریم میتونم دوباره به کارم برگرد ...

خیلی خوبه درست میگید به خونه زندگی و دخترتون میرسید ولی ناراحت نیستید منبع درآمدی ندارید؟ حتما وضع شوهرتون خیلی خوبه و تامینتون میکنه، نمیدونم چرا من از اول ازدواجم بخاطر بیکاری زندگی رو به خودم تلخ کردم حتی به خاطر بیکاری نتونستم اونجوری که میخوام به پسرم برسم البته کارای پاره وقتی،هم داشتم ولی،با حرفای شما نظرم عوض شد کمی دیگه سعی می کنم به زندگی و بچم برسم‌

مخصوصا اگہ کارت سنگین باشہ  من پتینہ کار میکنم ساعت ۶ میرسم خونہ خستتتتہباید بہ فکر شام و نھار ...

همین دیگه اشپزی و کار خونه هم یه طرف 

میشه بگی جیا درست میکنی وقتت کمتر گرفته بشه ولی سالم هم باشه و مفید؟

2706