2733
2739

درونیات ارزش ها

این روزا خیلیا میبینم که وانمود میکنن به چیزی  که فکر میکنند می‌خوان! نه چیزی که هستن! نکته مهم همینجاست! یک سرکش واقعی! این جهان به یک سرکش واقعی نیازمنده تا با قوانین طبیعی مخالفت کنه و همچیو تموم کنه😉🔥🔥 البته به نفع خودش!🔥🔥🔥💯💯💯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
البته باید اول پرسید پیشرفت از نظر شما چیه

پپیپیشرفت از نظر خود من واسه خودم اینه ک درس بخوونم دانشگاه فرهنگبان قبول شم از لحاظ مالی استقلال داشته باشم گواهینامه بگیرم چند تا مسافرت خوب برم و در اخر دوباره بتونم ازدواج خوب داشته باشم

2740

حرفای انگیزشی اصلا بدرد نمیخوره انگیزه باید از وجود خودت باشه تا باعث پیشرفت بشه وگرنه من صبح تا شب به شما بگم موفق میشی تا وقتی خودت قبول نداشته باشی فایده ای نداره

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..

پیشرفت باعث میشه همیشه تو چشم باشی، یه حس کاریزماتیک که بدون شخصیت ولی با تلاش بدست آوردی....😁 چی از این برتر

باور داشته باش...اون چیزی که یه زمانی بخاطرش ناراحت شدی،اشک ریختی، وجود خدا رو زیر سوال بردی....اون بهترین اتفاقی بوده که میتونسته تو اون لحظه برات بیفته🥀             مطمئن باش..به این نتیجه میرسی.