2737
2734
عنوان

وای رفتم برای دوقلو هام سیسمونی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3983 بازدید | 65 پست
من اصلا نمیدونم چی باید بخرم فقط لباسو‌ حوله و سرویس خواب و فرش و چندتا چیز خرده ریز خریدم واقعا ن ...

بری مغازه کامل راهنماییت میکنن 

سرویس بهداشتی و..

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
میشه مثال بزنی تا نخریم

ببین به فصل بدنیا اومدن نوزاد توجه کن ببین لباسها مناسب فصل باشه که بمونه واسه سال بعد کوچیک میشه

کریر کاربردی نداره

اسباب بازی زیاد نخر تا بچه رو بیرون بردی خودش ذوق کنه براش بخری 

خیلی وسایل هست که به نظر من بلا استفاده است مثل اغوشی،صندلی ماشین ، سرهمی جوراب دار چون زود کوچیک میشه و....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه کمد دیواری باشه لازم نیس کمد کودک

متاسفانه من توی خونم فقط یه کمد دیواری کوچیک داشتم که پنج دست رخت خواب جا شد توش 

دو خواب بود خونم 

یه خواب شد کلا کمد 🫤🫤🫤 و یه جا برای تخت نوزادی همین 🫤

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
متاسفانه من توی خونم فقط یه کمد دیواری کوچیک داشتم که پنج دست رخت خواب جا شد توش  دو خواب بود ...

عزیزم کلی گفتم 🤍

یه دختر که سعی میکنه قوی باشه💙💎من آدم جدیدیم🖤به تاپیک های سم قبلیم توجه نکنید🤪🥴برای هم خوب بخوایم💚
2731
صندلی غذا صندلی ماشین😑یعنی یه چیزایی میخوان دختر باید خودش خانواده اش رو درک کنه وگرنه هر پدر مادری ...

🤣حال باز خداروشکر ک ما نه خانواده شوهرم ن خانواده خودم ازاین چیزا نداشتن😅ازاین قرتی بازیا نگرفتن دیگ😐

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
2738
🤣حال باز خداروشکر ک ما نه خانواده شوهرم ن خانواده خودم ازاین چیزا نداشتن😅ازاین قرتی بازیا نگرفتن د ...

من خانواده ی شوهرم از این لوس بازیا ندارن خدایی توقع ام ندارن 

ولی خاله هام خیلی توقع دارن و هی فشار میارن رو خانوادم 

تازه مامانم میگه من نمیخام به من زنگ میزنن میگن فلانی پنجاه تومن شصت تومن سیسمونی خرید 🫤🫤🫤 ولی من اصلا قبول ندارم این چیزا رو 

کلا سیسمونی وظیفه خانواده دختر نیس 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
فقططط توصیه میکنم پوشک بخرید انبار کنید 

نمیشه که ، چون خیلی پیش میاد نوزاد به یه مارک پوشک حساسیت نشون بده ، اگه یه عالمه بخره و به پوست بچه هاش نخوره چیکار کنه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
بری مغازه کامل راهنماییت میکنن  سرویس بهداشتی و..

وای نه مغازه دارا فقط میخوان تیغ بزنن اون روز رفتم به زور میخواس مینی واش بهم بده حالا من اینجا دیدم همه گفتن بی فایدس تازه ماشین لباسشویی ها گزینهbaby care دارن اکثرا

تجربه مادرا خیلی بهتره 

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
من خانواده ی شوهرم از این لوس بازیا ندارن خدایی توقع ام ندارن  ولی خاله هام خیلی توقع دارن و ه ...

منظورت که میلیون نیست🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😐😐😐😐😐😐

خدایا ازت ممنونم به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی   
2706