2733
2739
عنوان

وای رفتم برای دوقلو هام سیسمونی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3975 بازدید | 65 پست
چند هفته ای ؟  منم دو قلو باردارم خیلی استرس دارم

میشه بگین چیا خریدین؟؟

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹

سلام عزیزم به سلامتی ایشالله  سیسمونی خیلی چیزا بستگی به شما و روال زندگیتون داره و بچه  یکی کالسکه نمیشینه یکی نثل من خیلی استفاده میکنه کریر هم اگر رانندگی میکنی لازمه تخت کنار مادر تخت پارک نخر چون هزینه بر و بزرگه  من خودم عاشق سر همز هستم هم بچه اول و هم نینز تو راهیم سر همط خریدم  سلیقه ایه ساک بچه به نظرم کوله بخر راحت تره حتما تب سنج دیجیتال بخر گرون هست ولی خدای نکرده مریض که  بشن میفهمی چه قدر مفیده  اسبتب بازی نخر و اگر میخری نرم بخر که بازی میکنه اسیب نزنه هم هدیه میارن  هم میخری  لباس هم ای تا  سالگی اینا ول کن  لباس با توجه به وزن بچت خرید کن نری کلی صفر و یک بخری که میمونه رو دستت من پستونکی میکنم  این یکیرم خریدم  شیشه شطر هم اگر شیرت رو نخورد بهدا مترک خوب بخر یه دونه معمولی داشته باش لازم میشه خشک کن بچه  و دشکچه تعویض رورئک نخر صندلی غذا نخر   تخت و کمد   اگر جا داشتی به جای ویترین دراور بخر اگر نه که هیچ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگین چیا خریدین؟؟

سلام عزیزم

یکی از دوقلوهای من سقط شد

چیز خاصی نخریدم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2731
سلام عزیزم یکی از دوقلوهای من سقط شد چیز خاصی نخریدم

متاسفم گلم 

چند ماهگی سقط شد؟ 

خدا حفظ کنه بچتونو

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
متاسفم گلم  چند ماهگی سقط شد؟  خدا حفظ کنه بچتونو

ممنونم 

دوماهگی سقط شد

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭