2737
2734
عنوان

وای رفتم برای دوقلو هام سیسمونی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3975 بازدید | 65 پست
من خودم دختر خونوادم ولی واقعا زوره سیسمونی پدر بخره😐😐

آره خیلی زور داره ، من نذاشتم خانوادم بخرن ، از حقوق خودم خریدم ولی به شوهرم و بقیه گفتم خانوادم دادن 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فلسفه اینکه پدرمادر باید سیسمونی بدنو هیچ وقت نفهمیدم.

بچه یکی دیگس فامیلیش به فامیلی یکی دیگ ثبت میشه اونوقت خانواده دختر باید سیسمونی بده.چراااخهههه😑

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
میشه مثال بزنی تا نخریم

صندلی واسه غذا کودک، چراغ خواب، ست ساعت نمی دونم سطل اشغال از این عروسکیا، طرف مسی، چوب لباسی جدا مبل کودک و.... 

یه دختر که سعی میکنه قوی باشه💙💎من آدم جدیدیم🖤به تاپیک های سم قبلیم توجه نکنید🤪🥴برای هم خوب بخوایم💚
2728

من پریروز ی سرهمی و کفش گرفتم شد 500 تومن 

خدا میدونه سیسمونی کامل چقدر بشه 

خیلی ناراحت شدم 😢

به شوهرم گفتم کمرم مامانم میشکنه بخواد سیسمونی بخره برام 

ما دانه های طوفان دیده ایم به هر جا رسیم سبز خواهیم شد... 🌱کابری چهارم 😐💔
ضروری هارو بخر  زیاد خودت درگیر تجملات نکن

ضروریاش چین؟

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍

دوستان راست میگن خیلی چیزا هست که برا سیسمونی میخرنو بعدش کاملا بلااستفاده میمونه اونایی که میدونی ضروریه رو بخر گرونی که آره دیگه من برا بچه اولم تجربه نداشتیم خیلی چیزا بی استفاده موند اما برا این یکی فقط ضروریاتو خریدیم

کاربری هفتم🤪هیچوقت وقت واعصابتونو با بحث کردن آدم مغز زنگ زده هدر ندید👍

تهرانی استارتر ؟ شنیدم تهران یه جاهایی هست که قیمتشون خیلی بهتره 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2738
خییییلیییی گرونه هر دقیقه هم دستور میدن فلان چیز هم نیازه مادر شوهرم گفته من برا دخترام اینو خریدم خ ...

وااااااایییییی اینقد حرص میخورم.مادرشوهرمنم میگه بعضی وقتااین حرفارو.😒من برای دخترم قابلمه چجوری خریدم ظرف چجوری خریدم.حالا جهازشم اصلن مالی نیستا ولی خب...😐

من اصلا نمیدونم چی باید بخرم

فقط لباسو‌ حوله و سرویس خواب و فرش و چندتا چیز خرده ریز خریدم

واقعا نمیدونم باید چ کنم

تخت و کمدشم سفارش دادم

پرده هم طرحی که میخوام پیدا نکردم پارچه میخرم بدوزن

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
ضروریاش چین؟

نمیدونم خاله های من تا دهس الکی بچه لباس میخرن و اسباب بازی و فلان و اینا 

من فقط حوله گرفتم و تا شش ماهگی اش پنج شش دست لباس و کریر و کالسکه و تخت کنار مادر و رورئک و شیشه شیر و همین چیزای ضروری دیگ 

تازه خونمم جا نداشت تخت و کمد و ویترین و اینا نخریدم فقط یک کمد ساده ست کمد های خودم خریدم همین 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
نمیدونم خاله های من تا دهس الکی بچه لباس میخرن و اسباب بازی و فلان و اینا  من فقط حوله گرفتم و ...

اگه کمد دیواری باشه لازم نیس کمد کودک

یه دختر که سعی میکنه قوی باشه💙💎من آدم جدیدیم🖤به تاپیک های سم قبلیم توجه نکنید🤪🥴برای هم خوب بخوایم💚
من پریروز ی سرهمی و کفش گرفتم شد 500 تومن  خدا میدونه سیسمونی کامل چقدر بشه  خیلی ناراحت ...

عزیزم دیگه خیلی گرون خریدی ، بعضی مغازه ها گرون فروشن 

2706