2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

الان همه با نفرین وارد میشن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

چرا؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

رفتیم با خانوادم بیرون هی میگفت پاشو بریم فک کن ساعت ۲ رفتیم ساعت ۴ هی میگفت بریم منم اهمیت ندادم بعد اومدیم خونه پدرشوهرم کربلا گفت مامانم تنها شب بریم پیشش 

گفتم من باید برم خونه یه سری وسایل میخوام گفت ده دقیقه ای حاضر شو نتونستم شروع کرد به زنگ آیفون زدن ...

خلاصه اومد داخل همه فحشم داد هم زد تو سرم هم به لگد زد تو کمرم نزاشت به مامانم اینا زنگ بزنم بیان دنبالم

2706