2737
2739
عنوان

کار درمنزل

153 بازدید | 13 پست

سلام خانوما و آقایون 

کار در منزل هست که من قبلنا توضیح دادم 

من به خط موبایل شما کد میفرستم 

هرکد رو هزار برمیدارم ازتون 

برای ساخت جیمیل هست 

من برای کامنت گوگل درایو و سابسکرایب ازشون استفاده میکنم 

هیچ جایی هم شماره ی شما ثبت نمیشه 

هرخط ۷ تا کد میده بعداز چندروز بعد مجدد دوباره کد میده 

کار بسیار راحت و بدون دردسریه 

درآمد هم ثابت و تسویه هم روزانه انجام میشه 

💖خدایا ازت ممنونم بابت بخشیدن نعمت مادری به من 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بااحترام حس خوبی ندارم به تاپیکتون

زمان می‌گذرد... خیلی چیز ها تغییر می‌کنند،یک روز به خودت می‌آیی و میبینی دوستان واقعی ات را نشناختی و دشمنانت به تو لبخند می‌زنند. کسانی را از یاد برده ای که زمانی از بهترین هایت بوده اند با آدم های جدیدی آشنا میشوی که هرکدام حس جدیدی در تو می‌کارند و گاهی خاطره ای قدیمی را در تو زنده می‌کنند. بوی عطرشان گاهی قلبت را می‌فشارد،از بعضی مکان ها با ترس رد می‌شوی و خاطره های خنده دارت اشک آور میشوند. زمان سرسخت ترین چیزها را عوض میکند حتی باورهایی که زمانی قلبت را می‌ساختند..
2738
بستگی داره شما چندتا خط داشته باشید  من روزانه تا 300 کد خریدارم

این آیدی تلگراممه خواستید مراجعه بفرمایید 

@F1B2j2

بااحترام حس خوبی ندارم به تاپیکتون

بااحترام حس شما به ما ربطی نداره 

مهم بدبینی شماست 

که این حستون رو بوجود میاره 

من 4ساله تو این کارم هرکسی که باهام کار کرده کوچیکترین نارضایتی نداشته 

بااحترام حس شما به ما ربطی نداره  مهم بدبینی شماست  که این حستون رو بوجود میاره  م ...

هرکسی هم کوچبکتربن شبهه ای داره به تلگرام مراجعه کنه پرداختی ها و ایدی ها کسایی که باهام کار کردن رو دراختیارشون میزارم ازشون راجع به من بپرسید 

بااحترام حس شما به ما ربطی نداره  مهم بدبینی شماست  که این حستون رو بوجود میاره  م ...

کم نیست کلاهبرداری به شیوه های خاص. شما میگی که برای ساخت اکانت جیمل استفاده میکنی خب باهمون جیمل ممکنه کلی دردسر برای صاحب خط به وجود بیاد کسی چه میدونه چه استفاده ای ازاین اکانت ها میشه

زمان می‌گذرد... خیلی چیز ها تغییر می‌کنند،یک روز به خودت می‌آیی و میبینی دوستان واقعی ات را نشناختی و دشمنانت به تو لبخند می‌زنند. کسانی را از یاد برده ای که زمانی از بهترین هایت بوده اند با آدم های جدیدی آشنا میشوی که هرکدام حس جدیدی در تو می‌کارند و گاهی خاطره ای قدیمی را در تو زنده می‌کنند. بوی عطرشان گاهی قلبت را می‌فشارد،از بعضی مکان ها با ترس رد می‌شوی و خاطره های خنده دارت اشک آور میشوند. زمان سرسخت ترین چیزها را عوض میکند حتی باورهایی که زمانی قلبت را می‌ساختند..
کم نیست کلاهبرداری به شیوه های خاص. شما میگی که برای ساخت اکانت جیمل استفاده میکنی خب باهمون جیمل مم ...

نه عزیزم هیچگونه کلاهبرداری با جیمیل انجام نمیشه چون اگرم بشه شب گوگل مسدودش میکنه .. 

نه عزیزم هیچگونه کلاهبرداری با جیمیل انجام نمیشه چون اگرم بشه شب گوگل مسدودش میکنه .. 

امیدوارم موفق و پرروزی باشید🌸