2737
2734
عنوان

بیاین ادامه تاپیک قبلم+کلی شات

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 40 پست
کجایی اید شما  دقیقا این حرفش خیلی بهم برخورد

همه چی رو همون روز اول قرار میزاشتید تا این حرفا ازش در نیاد

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا رسما کلفت میخواد واسه خوانوادش حالم بهم خورد زندگی با ترکا خیلی سخته 

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
2731

ببین عزیزم این آقا داره همین الان خواسته هاشو میگه.

به این امید نباش که نظرش عوض شه بعد ازدواج.

چون مردا بعد عقد چنددرجه هم ازونیکه هستن بدتر میشن.

پس اگه با رفت و آمد زیاد و عقایدش نمبسازی جدا ازین ازدواج خودداری کن که فقط برات عقده و حسرت میشه بعدا

هرکجا نوریست ز انوار خداست🌱
یعنی چی خودتو نشون بدی

اصلا نگو کار میکنم یا نمیکنم سعی کن شنونده باشی هروقت هم در این مورد صحبت کرد با زبون نرم بگو چه خوبه با فرهنگتون منو آشنا میکنی ممنونم عشقم آنقدر به فکرمی من بهترین باشم  و.... 

میری اونجا نشین مثلا اگه چند نفر هست برو آشپز خونه مثلا چای بردار بیار پذیرایی کن،. یا پاشو بشقابارو ببر آشپزخونه یجورایی وسط بچرخ، اگه فقط خودت و شوهرت بودید حتما بشور کارای که ب چشم میاد و احتمالا ب همسرت انتقال میدن و انجام بده نذار ازت اتو بگیرن 

موقعی ک مامانش تنهاست ازش تعریف کن بگو دست پختت عالیه و... ولی پیش شوهرت سکوت کن و لبخند بزن

اشتباه خانوادش اصلا مستقیم نگو سعی کن غیرت مردونشو قلقلک بدی 

این چرا اینجوری تایپ میکنه؟؟ چقدر بدم میاد 

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........
2740
چرا بخاطر همین چیزا یا موارد دیگم هست؟

خیلی خوانواده دوست و بسیاااار غیرتی وحساس

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
چقد اون‌ بچست من تازه تایپک قبلیتونو خوندم یعنی الان پسره میگه بیای با مادر بزرگش زندگی کنی؟ مگه ن ...

تو ساختمونی که یه طبقش داییشه ی طبقه خودشو مادربزرگش ی طبقه مستاجر که گفت احتمال داره ما بریم اونجا 

مثلا میگه ما اهل رفت و آمدیم عمه عمو داییم اینا میان ،در خونه شمارو نمیزنه کسی،در صورتی که مثلا ما با خالم اینا رفتیم بیرون خالمم دوتا دختر داره که شوهر کردن میگه دختر خاله هات و شوهراشون نباید بیان با شما اونا جدا شما با خالت اینا حدا😐😐شوهر دختر خالت غریبس فامیل نیست که رفت آمد کنید

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
2706