2733
2734
عنوان

بیاین ادامه تاپیک قبلم+کلی شات

713 بازدید | 40 پست

تو تاپیک قبل گفتم بحثمون سر چی شکل گرفت

یه خلاصه بگم واس اونا ک نبودن 

ما شمالی ایم اونا ترک بحث شد سر طلا واسه عروسی که گفت ی حلقه و پلاک و گوشواره میگیرم اگه سرویس میخوای توام جهاز خیلی خوب و مارک باید بگیری...

با ایناش کاری ندارم من چون منو با مادرش و خالش مقایسه کرد ناراحت شدم 

اینم ادامه پیاما 

جان جدت لایک نکن تا نخواستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سیفون رو بکش روش اه اه چندشه این😒

یعنی خیلی بی عرضه ای جواب اینو ندی

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

خداوکیلی با اینا ای ک معامله میکنن تا ازدواج رو نمیفهمم،حالا ما رسم داریم همه چی با داماده ی منتی هم میزاریم سرش اگه واسه طلا گرفتن هواشو داشته باشیم

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
خداوکیلی با اینا ای ک معامله میکنن تا ازدواج رو نمیفهمم،حالا ما رسم داریم همه چی با داماده ی منتی هم ...

کجایی اید شما 

دقیقا این حرفش خیلی بهم برخورد

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
کجایی اید شما  دقیقا این حرفش خیلی بهم برخورد

من کورد کرمانشاه،ببین طلا اگه خریدی فاکتورش ب اسم خودت بگیر 

2706