2737
2734

وای اونایی ک کشیدن میدونن چی‌میگم

۱۰ هفته تمام هستم الان

یکی دو هفتس هیچییییی نمیخورم بخورم خیلی روزای سخت و وحشتناکی🥲حالم افتضاحه چیکار کنم

بچه چیزی نشه ریز نمونه؟ میدونم از من تغذیه میکنه ولی بازم میگم چیزیش نشه

دکتر اینام نرفتم سرم بزنم فردا صبح میرم

شمایی ک نخوردین بچهاتون ریز نبودن؟؟؟

حالم افتضااااحه سردرد دارم خدا 

٣٦ هفته هيچي نخوردم فقط زير سرم بودم

روز زايمانم بالا اوزدم بعد زايمان شدم ٤٦ كيلو

در اين حد ميتونم درك كنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درکت میکنم شیش ماه تموم اینجوری بودم 

اگه مشکلات زندگی سنگه من سنگ شکنم🎭📍🗝️.   یه خانوم معلم خاص❤️ یه خانواده شاد ❤️که به همه خواسته هاشون رسیدن💪.                              𝗮𝗹𝘄𝗮𝘆𝘀 𝘀𝗺𝗶𝗹𝗲 𝗹𝗮𝘂𝗴𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗲𝗺𝗯𝗮𝗿𝗿𝗮𝘀𝘀𝗲𝘀 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝘀 همیشه بخند:) این دشمناتو گیج میکنه🎭

من خودم تا پایان ۷ ماهگی حالت تهوع داشتم..حتی نمیتونستم سوار ماشین بشم..تو ماشین هم تهوع داشتم...شیر و خرما میتونستم بخورم یا شیر و بیسکویت

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

احتمالا بچت دختره

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2740
چقد سخت 😔😔😔 بچه ریز بود ؟؟

بچم ٢ كيلو بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706