2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بااینکه این بدبخت داره کارهم انجام میده تو خونه تایپ میکنه

هیچ کارموفقی هم واسش انجام نداده حتی گواهینامشم باپول خودش گرفته

درجواب این شخص چه باید بگه

شغلشم مدیون خانومس

تازه باطریسازی باز کرده

هیچ کارموفقی هم واسش انجام نداده حتی گواهینامشم باپول خودش گرفته درجواب این شخص چه باید بگه شغلشم ...

میشه چند تاجواب یادبدید بهش بگم

سرهرمسئله ی ناچیزی هم آقاهه چندروز حرف نمیزنه قهر میکنه

هیچ کارموفقی هم واسش انجام نداده حتی گواهینامشم باپول خودش گرفته درجواب این شخص چه باید بگه شغلشم ...

ببین عزیزم چون از همه ی جوانب اطلاع ندارم..فقط یه نکته بهت میگم چون خودم 17 ساله ازدواج کردم احساس میکنم دوست شما خیلی جلوی شوهرش خودشو دست کم گرفته که شوهرش این همه اعتماد به نفس پیدا کرده امان از بی سیاستی بعضی از ما خانومااا صادقانه بعضی از مردا لیاقت فداکاری رو ندارن یعنی هر چقدر تلاش کنی به چشمشون نمیاد برعکس هر چقدر فقط به خودت برسی و...بیشتر آدمو میخوان دوست شما با توجه به شناختی که از شوهرش داره باید رفتارشو تنظیم کنه واماااا بدترین رفتار همین قهر کردنه....

2738
ببین عزیزم چون از همه ی جوانب اطلاع ندارم..فقط یه نکته بهت میگم چون خودم 17 ساله ازدواج کردم احساس م ...

سلام عزیزم میشه پیشنهاد دوستی بدید بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم ازتون یاهمینجا بگید چیکارکنه

هرچی بپرسید توضیح کاملشو میگم عزیزم