2733
2739
عنوان

مامانا خروسک خطرناکه؟؟؟؟؟

943 بازدید | 29 پست

سلام

پسرم دوسال و نیمشه

دکتر تشخیص خروسک داد

بهش دگزا زدو یه ماسک انستنشاقی داد

دیشب تبش خیلییییی بالا بود

آیا بیماریه خطرناکیه؟

خطرناك كه چى بگم فقط بايدخيلى مواظبش باشى سرمانخوره

پسرمنم همينه

فقط توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات كافى داشته باشم وبتونم نظردرست ومثبتى بدم كه كمكى به بهبودزندگى استارترباشه🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
😭😭😭😭😭😭😭

گریه نکن عزیزم،منم ترسیده بودم دکترش نگفت خروسکه ولی صداش که گرفته بود تو اینرنت سرچ کردم دیدم زده نشانه های خروسکه

وصیت میکنم بجز مرده شور کسه دیگه ای تن منو نشوره!فقط مرده شور
چند روزه خوب میشه؟

پسرمن كه ببشترازدوهفته طول ميكشه

شباخيلى اذيت ميشه نفسش بالانميادميترسم

فقط توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات كافى داشته باشم وبتونم نظردرست ومثبتى بدم كه كمكى به بهبودزندگى استارترباشه🥰

خوب میشه

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

اگه دکتر نمیبردی خطرناک بود 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

پسر منم ١١ ماهشه خروسك گرفت

يه هفته طول كشيد

بايد خيلي به بچت برسي مرتب بهش به دونه و چهار تخمه بده

نشاسته حل كن تو اب بده بخوره

سيتريزين هر ١٢ ساعت يه بار

شربت پلارژين كيدز هم عاليه

مدام هم توي خونت بخور سرد روشن باشه

2706