2752
2734

ازدواج سنتی داشتید یا دوست بودید؟ اگر دوست داشتید داستان آشنایی تونو بنویسید بخونیم 🤩❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سنتی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740

سنتی دوستی قاطی بود😅😂

با خواهر شوهرم از کلاس ششم دوست بودم ۲۵ سالم اینا بود همسایه بودیم با خواهر شوهرم گفت بیا نردبونو نگه دار یه کاری بکنم

از نردبون اومد پایین عکس داداشو نشون داد و.. 🤧

هنوزم باهم صمیمی ایم با خواهر شوهرم

تو نمیتونییی از کسییی چیزی بسازی که نیستتت:))-میویس

نامزدیم فعلا. تو کتابخونه منو دید . دیدم افتاده دنبالم بعد کتابخونه   منم رفتم تو خیابون سرش داد کشیدم و مردم هم داشتن نگاه میکردن اینم سرش و انداخت پایین گفت من من ن ن بعد رفت و ...الان هم همش میگه چه بد دعوام کردی 😂😂

ی عدد دنبال شوهر ولی کو شوهر😂😂 ولی بعضیا ازدواجشون خیلی هیجان انگیز من اصلا تجربه نکردم خواستگار هیجان انگیز😑

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡