2733
2734
عنوان

بالا اوردن زرد اب در بارداری و جنسیت جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 19002 بازدید | 96 پست

ببخشید زیاد توضیح دادم ولی خدایی هیچی مثل سلامتی بچه نیست اگر بدونی سر این چقدر حرص خوردم و استرس کشیدم آزمایش غربالگریش و ان تی مشکل دلشت ریسک سندرم دون زده بودن آزمایش سل فری برام نوشتن تا جوابش اومد دوهفته فقط گریه میکردم از هفته 6 لکه بینی داشتم تا الان هنوز شیاف استفاده می کنم هیچکس نیومد کمکم کنه خانواده خودم کیلومترها ازم دورن نیومدن  خانواده شوهرم کمک که نکردن هیچ حتی تیکه هم بهم می ندازن که چرا خوابیدم نمی تونم بلند بشم منم اینقدر اعصابم خورد کردن بهشون نگفتم این پسر والا  روزی هزار بار فقط دعا می کنم سالم باشه دختر پسرش فرق نمیکنه برام چندبار نذر چله یاسین کردم برا سلامتی بچه ام تا خدا رو شکر الان دوسه روز دیگه بهم تو سونو آنومالی و داپلر رنگی که دادم بهم گفتن همه چیش سالم خدا رو شکر مشکل نداره فداش بشم 

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شرایطم مشابه شماست عزیزم یه دختر دارم دومی بدون برنامه حامله شدم و احتمال میدم دختر باشه حالا ه ...

عزیزم بچت چیبود اخرش؟ کدوم سمت شکمت میزنه؟

کاربرجدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد قبل از اونم خواننده خاموش بودم لطفا برای برقراری ارامش توزندگیم ی صلوات بفرس ممنونم

[QUOTE=256113039]عزیزم بچت چیبود اخرش؟ کدوم سمت شکمت سلام عزیزم من ازمایش خون دادم هفته پیش گفت دوهفته دیگه جوابش میاد منتظرم بگیرم بعد ببرم پیش دکتر و سونو انومالی هم بکنه خیالم راحت بشه نسبت به سلامت بچم همونجا جنسیت رو هم میپرسم دیگه ولی هنوزم فکر کنم دختره 😆
از سونو ان تی هنوز ندیدمش دیگه 🥺

شما انومالی کردی عزیزم؟ تعیین جنسیت رفتی بسلامتی پسر هستش مبارکه 😍

2731
[QUOTE=256113039]عزیزم بچت چیبود اخرش؟ کدوم سمت شکمت سلام عزیزم من ازمایش خون دادم هفته پیش گفت دوهف ...

کدوم سمتته بچه؟ ان تی گف احتمال داره دخترباشه اما هنوزم معلوم نیس خدا از دهنت بشنوه پسرشه همش میگم شاید انومالی عوض شد ایشالا مال توهم پسر باشه

کاربرجدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد قبل از اونم خواننده خاموش بودم لطفا برای برقراری ارامش توزندگیم ی صلوات بفرس ممنونم
کدوم سمتته بچه؟ ان تی گف احتمال داره دخترباشه اما هنوزم معلوم نیس خدا از دهنت بشنوه پسرشه همش میگم ش ...

مال من سری قبل که رفته بودم با دستگاه گذاشت صدا قلب رو گوش کنه رو سمت چپم گذاشت و صدا پخش شد مال شما کدوم سمته؟
انشالله ان تی تشخیص اشتباه داده باشه و پسر باشه عزیزم خیلی تو نینی سایت دیدم ان تی اشتباه بهشون گفته و توی انومالی یه جنسیت دیگه بوده امیدوارم شمام جزو همون موارد باشی
منم ان تی که گفت نمیگیم و غیرقانونیه میخوام همون انومالی که رفتم بپرسم دیگه

مال من سری قبل که رفته بودم با دستگاه گذاشت صدا قلب رو گوش کنه رو سمت چپم گذاشت و صدا پخش شد مال شما ...

اها عزیزم مال منم سمت چپ یا وسطه دختره بابا ویارات با بچه اولت فرق داره؟

نه متاسفانه دقیقا همون تهوع و بدحالی رو دوباره گذروندم و نابود شدم کاملا مثه زمان حاملگی دخترم هستم برا همین بیشتر مطمعن میشم که جنسیتش دختره 😄

ولی امیدوارم معجزه شه بچه هردومون پسر باشه بلکه همسرامونم به مراد دلشون برسن 🙏🏻

2738

شما هفته چند هستی کی باید بری آنومالی

من اگر جواب ازمایشم تا پنج شنبه اینا بیاد بگیرم شنبه برم دکتر و بگم برام سونو هم بنویسه همش نگرانم وقت آنومالی بگذره مشکلی چیزی باشه خوب نشون نده

نه متاسفانه دقیقا همون تهوع و بدحالی رو دوباره گذروندم و نابود شدم کاملا مثه زمان حاملگی دخترم هستم ...

ب ویار نیس اصلااااا من رو این برعکس دخترم زیاد بالا نمیارم روز ب روز ورم میکنم بدجوووور اون وقت ان تی گف ب دختر میخوره

شما هفته چند هستی کی باید بری آنومالی من اگر جواب ازمایشم تا پنج شنبه اینا بیاد بگیرم شنبه برم دکتر ...

ن عزیزم نگران نباش.! فک کنم ی دوهفته دگ

ب ویار نیس اصلااااا من رو این برعکس دخترم زیاد بالا نمیارم روز ب روز ورم میکنم بدجوووور اون وقت ان ت ...

نمیدونم والله هرچیه که از بارداری اولم سختتر بود دوران ویارش

به ان تی هم خیلی اعتمادی نیست چون فقط حدسی میگن و اصلش همون انومالی هست

من خیلی چک کردم تو اینترنت، کلا زمان ان تی الت دختر و پسر دقیقا یه شکل هستن اصلا نمیشه تفکیک کرد کی به کیه

نمیدونم والله هرچیه که از بارداری اولم سختتر بود دوران ویارش به ان تی هم خیلی اعتمادی نیست چون فقط ...

اها عزیزم ولی من میگم دختره هرچی باشه وا نباشه😂   رو دخترم ان تی گف ۸۰ درصد دختره دختر بود ولی رو این نگف فقط گف ب دختر میخوره

ن عزیزم نگران نباش.! فک کنم ی دوهفته دگ

اخه الان تقویم باز چک کردم هفته ۱۸ دیروز تموم کردم امروز وارد ۱۹ شدم ، انومالی فکر کنم بین ۱۶-۱۸ میگیرن دکترم اصلا حتی نگفت ویزیت بعدی کی برم که بخواد سونو بنویسه، دیگه خودم گفتم صبر کنم جواب آز خونم بیاد یکباره برم دیگه

اها عزیزم ولی من میگم دختره هرچی باشه وا نباشه😂   رو دخترم ان تی گف ۸۰ درصد دختره دختر بود ولی ...

هرچی بود جنسیتشون بود من فقط خوشحالم که دخترم قراره از تنهایی در بیاد کلی ذوق داره و میگی نینی که بیاد مال منه ، یه عالمه وسایلشم انتخاب کرده بهش بده بازی کنه این کاراشو میبینم دیگه بحث جنسیت دومی یادم میره 😂

انشالله هردومون به سلامت بگذرونیم و سر وقت دنیا بیاریمشون😍

2706