2737
2739

سلام خانوما

یه رمان (فرقی نداره عاشقانه باشه، جنایی، تخیلی هرچی)

بهم معرفی کنین که قلمش مناسب و قوی باشه و داستلنش آبکی نباشه.

در ضمن بشه از گوگل دانلود کرد😘💛

خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودَش، بنماند هیچش الّا، "هوس قمار دیگر"...🎲 دوستدار کتاب و ادبیات😍🐾 تاپیک‌های ماورایی و متافیزیکی، فیلم و سریال، کتاب و اطلاعات عمومی تگم کنین👻🐾 یک عدد INFJ🌱🙂 کاربر خانوم هستم😌💙

رمان آنلاین تو گوگل نمی‌خونم ولی تو تلگرام زیاد می‌خونم اگه می‌خوای معرفی کنم؟

یه دختر دیوونه که دیوونه بارونه  یه دختر پر احساس که عاشق نویسندگیه  یه نویسنده‌ کوچولو با رویاهای بزرگ🌈🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رمان آنلاین تو گوگل نمی‌خونم ولی تو تلگرام زیاد می‌خونم اگه می‌خوای معرفی کنم؟

تلگرام ندارم☹

خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودَش، بنماند هیچش الّا، "هوس قمار دیگر"...🎲 دوستدار کتاب و ادبیات😍🐾 تاپیک‌های ماورایی و متافیزیکی، فیلم و سریال، کتاب و اطلاعات عمومی تگم کنین👻🐾 یک عدد INFJ🌱🙂 کاربر خانوم هستم😌💙
2731
رمان حیفا رمان تب مژگان                     ...

ممنونم ولی اینا رو فکر نکنم بشه دانلود کرد☹ رایگان می‌خوام

تلگرام ندارم☹

ای بابا

چند تا رمان که خوندم و خیلی دوسش دارم بهت معرفی می‌کنم اولی سقوط خیلی پر احساس و عاشقانه‌ست‌.

دشمن عزیز من قلمش خیلی قویه نمی‌دونم تو گوگل هست یا نه. تب نگاهت خیلی قشنگه. اینا رو اگه دوس داشتی بخون.

یه دختر دیوونه که دیوونه بارونه  یه دختر پر احساس که عاشق نویسندگیه  یه نویسنده‌ کوچولو با رویاهای بزرگ🌈🦋
ای بابا چند تا رمان که خوندم و خیلی دوسش دارم بهت معرفی می‌کنم اولی سقوط خیلی پر احساس و عاشقانه‌ست ...

خیلی ممنون😍😍😘💛