2737
2734

سلام مامانا پسر من یک سال و نیمش هست ،وقتی یه چیزی تو دستشه دست دیگشو هم مشت میکنه و اگه به زور مشتشو باز کنم هرچی که تو اون یکی دستشم بو میندازه،یعنی با هر دو دستشو عین هم کار میکنه،خیلی نگرانم،چیکار کنم،هر چیم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیز مهمی نیست گلم ، حالا کم کم داره مهارت بدست میاره ؛ چند وقت یاد میگیره ، باید باهاش بیشتر بازی کنی کارهایی ک ب دست مربوط باشن

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
2731

نمیدونم واقعا با دکترش مطرح کن ولی

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
چیز مهمی نیست گلم ، حالا کم کم داره مهارت بدست میاره ؛ چند وقت یاد میگیره ، باید باهاش بیشتر بازی کن ...

توکل بر خدا،ممنون که جواب دادید،مثلا دیشب سیب زمینی آب پز رو میداد به من نگه دارم که پوستش رو بکنه،خودش تو دست دیگش نمیگرفت

منم پسرم رو جلوی چشمام گذاشتم هی بهش گیر میدادم چرا اینجوریه چشماش چرا گوشاش اینجوریه 

آخر سر هم بخاطر قلبش بردیم عمل از ای سی در نیومد 

الان با خودم میگم برای چی توی این مدت هی باهاش کلنجار رفتم 

باید با جان و دل قبولش میکردم و از دست نمیدادمش

2740
منم پسرم رو جلوی چشمام گذاشتم هی بهش گیر میدادم چرا اینجوریه چشماش چرا گوشاش اینجوریه  آخر سر ...

وای خدا بمیرم برای دلت،خدایی دارم با اشک برات تایپ میکنم