2737
2734
عنوان

شوهرم بهم میگه چاق...😔

1024 بازدید | 37 پست

بهم میگه چاقالو 

بارها اینطوری گفته بعد که ازش پرسیدم واقعا چاقم میگه ن دیوونه شوخی میکنم تو چاق نیستی توپری 

قدم ۱۵۸ وزنم ۵۶😔 

خیلی از خودم بدم اومده احساس میکنم اصلا از اندامم خوشش نمیاد 

قبلنم بهم گفته بود من برعکس همه دختر لاغر دوست دارم 

ی دخترعمو داره برعکس من ک قد کوتاه و توپرم قدبلند و لااااااغره 

قضیه ها داشتیم با دخترعموش همش فکر میکنم نکنه منو بااون مقایسه میکنه 

دیشبم تو اینستا اون قسمتی ک پست واسه کسی میفرستن اسمش همون اول بود 

ی بار دیگم دایرکتشو تو اینستاش دیدم😔 بخاطر من رابطتشو‌با خانواده اون عموش خیلی کم کرده

اما پس چرا دایرکت دختره اول از همه دایرکتاشه؟💔

هعی ُ... کاش که دغدغه منم این چیزابود 

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من همسرم بهم میگفت چاق شدیا

سنت بره بالا بدتر میشی و راه رفتنت سخت میشه. ترغیبم کرد به رژیم

ولی همسر شما بد میکه حرفشو

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
هعی ُ... کاش که دغدغه منم این چیزابود 

هرکسی واسه خودش دغدغه داره و دغدغه‌هاش پیش چشمش خیلی بزرگن 

چیزایی که اینجا گفته میشه بخشی از دغدغه‌هاشونه نه همش 

هیچکس از زندگیش راضی نیس و هرکس میخواد جای دیگری باشه مث الانِ شما🙃

2706