2733
2734
عنوان

کیا خانوادشون واسه ازدواج مخالف بودن و الان خودشون خوشبختن؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو سوالت یه چیز دیگه بود. ببین اولن که باید به دل هم بشینن بعد در موردش با خانوادت مشورت کنه. مرحله ی اول ارتباط برقرار کردن با ظاهر و باطن طرفه.
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2731
بهار جان ادت کردم گلم
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
عزیزم برای ازدواج قبل از هر چیزی باید دختر و پسر با هم کنار بیان. تا خواهرت اوکی نیست خانوادت نباید نظر بدن تا دودلش کنن
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.