2733
2739
عنوان

بنظرتون باید این کارو کنم یا نه؟

29 بازدید | 5 پست

من بیست سالمه تو این بیست سال نه رلی داشتم نه تاحالا با پسری حرف زدم دوستم دیشب منو با یک نفر آشنا کرد بهم گفت طرف ازت خوشش میاد اگه تو هم خوشت میاد باهم برید بیرون باهم حرف بزنید آشنا بشید و از این حرفا من خودم دوست دارم رل بزنم تجربه کسب کنم اعتماد به نفسم بره بالا که وقتی پسری دیدم هول نشم استرس نگیرم و اینا و خیلی دوست دارم زمانی که رل بزنم به مامانم بگم و اون بدونه دوستم همه چیشو به مامانش میگه و اون درک میکنه اما مشکل من اینجاست مامان من درک نمیکنه کلا خانواده ما ازدواج سنتی ترجیح میدن و از اینکه قبل ازدواج دونفر باهم باشن عاشق هم باشن خوششون نمیاد مامانم اگه یک درصد با صحبت کردن بتونه این مسائل درک کنه خانوادش و خواهرش پرش میکننن مثلا وقتی من و خواهرم میخوایم کاری کنیم خالم میگه نه اینطوری کنن اونطوری کنن و مامانم میگه راست میگه خالت من دوست ندارم اگه رل بزنم و یه روزی مادرم بفهمه بهم بی اعتماد بشه واقعا نمیدونم چیکار کنم بالاخره باید ادم از جایی شروع کنه من از ازدواج سنتی خوشم نمیاد و دوست دارم با وکسی که عاشقشم ازدواج کنم دیشبم خواهرمم بود و مجبور شد پسردایی ۱۵ سالمه بیاره اون به کسی چیزی نمیگه ولی خیلی ناراحتم حالا فکر میکنه من همیشه کارم اینه با پسر برم بیرون و اینا واقعا چیکار باید کنم

اوووه خدا خیرت بده تو با کل خاندانت رفتی سر قرار الان نگران مامانتی؟ نصف راهو رفتی دیگه توکل بر خدا

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووه خدا خیرت بده تو با کل خاندانت رفتی سر قرار الان نگران مامانتی؟ نصف راهو رفتی دیگه توکل بر خدا

کل خاندان چیه😂 من بودم و خواهرم و مجبورا پسرداییم خواهرم یکسال ازم بزرگتره و تفکرش مثل منه هنوز خاندان نفهمیده از طرفی قرار نبود رل دوستم دوستاشو اورده بود دوستمم چون تنها نباشه گفت بریم باهاش اونجا گفت پسره خوبه و از این حرفا

2728