2733
2734
عنوان

میخوام ب شوهر خواهرشوهرم بگم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 71 پست
الان چاقی اون و ظریفی تو  چه ربطی به این موضوع داشت

اها اینو جا انداختم بگم

مثلا جایی میره میاد لباسای منو میگیره با اینکه دنیای لباسو داره بزووور تنش میکنه با اینکه سایزمون یکی نیس سنمون یکی نیس

🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیزده سالگی ازدواج کردی؟ شونزده سالگی فیبروز؟!! بعد یه مرد حداقل چهل ساله فکر میکنه تو به کسی چیزی یاد میدی؟!!!

عزیزم مامانت میدونه شبا به جای خواب، از این توهما میزنی؟

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740

واقعا بعضی وقتا دیگه باید گفت بیچاره خواهرشوهرا 

حالا احتیاجم نیست بگی چشم هم چشمیه فقط بگو من به زنت یاد نمیدم که رفتی گفتی من یاد میدم 

الان همه به خودشون میرسن چه ربطی داره به چشم هم چشمی 

من بودم اصلا اهمیت نمیدادم

سعی هم بکن زیاد تو چشمش نباشی

ضمنا شما خیلی جوان هستین اصلا نیازی به فیبروز و … نداری

نیروی جوانی خودش به تنهایی،زیبایی رو به همراه داره

اره بگو  شوهر خواهرشوهر من هر شب میاد تو خوابم اخه چرا الان ۴ سال فک کنم بابد برم بش بگم دست از سرم بردار  

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤
منم پیش مادرشوهرم زندگی میکنم و نمیتونم ازش فاصله بگیرم یت قایم کنم از همه کارام خبر داره شوهرم منو ...

خب زنه دیگه دل اونم میخواد بخدا من که مثل شماها رو میبینم میگم کاش جای اون دونفر عوض بشه ببینم چیکار میکنن خدایی خودتونو جای دیگران بزارین یه لحظه انصاف داشته باشیم