2737
2734
عنوان

میخوام ب شوهر خواهرشوهرم بگم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 71 پست
سیزده سالگی ازدواج کردی؟ شونزده سالگی فیبروز؟!! بعد یه مرد حداقل چهل ساله فکر میکنه تو به کسی چیزی ی ...

وقتی چیزی نمیدونی الکی ن نظر بده ن دل کسیو بشکون من تاپیکام هست داستان زندگیمم هس

فقط ی مشورت خواستم

🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزدلم کار اون اشتباهه درست بهتم حق میدم ک ناراحت باشی ولی اگ تو هم ب شوهرش چیزی بگی اولا ک ...

من ب خودم خاهرشوهرم نگفتم ک شوهرت اینجوری داره میگه گفتم میره باهاش دعوا میکنه

خواستم خودم ب شوهرش بگم بگم من ب خانومت چیزی نمیگم چیزی یادش نمیدم از چشم من نبین

🖤🥀
2728
من با کار خواهرشوهرم مشکلی ندارم با شوهرش مشکل دارم ک از چشم من میبینه و بار ها گفته منم خواستم مشو ...

شوهرش عرضه نداره از پس خواسته های زنش بر بیاد. تو همچنان کار خودتو بکن. ولی اگه خاستی غیر مستقیم بهش يفهمون اونم توی جمع باشه بهتره

لینک حذف تاپیک https://www.ninisite.com/discussion/topic/9957916/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
شوهرش عرضه نداره از پس خواسته های زنش بر بیاد. تو همچنان کار خودتو بکن. ولی اگه خاستی غیر مستقیم بهش ...

همون کاری نداشتم ولی اون نگاهاشو دیدم گفتم ازتون مشورت بگیرم ک با خودش حرف بزنم قانعش کنم یا نه

مثلا شوهرش دوس دارع چادری باشه ولی وقتی جایی باهم میریم من چادر نپوشم اونم نمیپوشه پروفایلم عکس خودمو بزارم اونم میزاره و شوهرشم خیلی بدش میاد من واقعا دوس ندارم بینشون دعوا بشه اونم سر من فک کنن اتیش بیار معرکم

🖤🥀
همون کاری نداشتم ولی اون نگاهاشو دیدم گفتم ازتون مشورت بگیرم ک با خودش حرف بزنم قانعش کنم یا نه مثل ...

بازم اخلاق های شوهر خودت و حساسیت هاشو بهتر میدونی. با شوهرت مشورت کردی راجع به این موضوع؟ 

لینک حذف تاپیک https://www.ninisite.com/discussion/topic/9957916/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
2740

عزیزم شما فعلا چیزی نگو

اگر مستقیم اومد با خودت حرف زد،  آره

بگو که من به خانمت چیزی یاد نمیدم،  ایشون میاد ازمن نظر میخواد همین، این درست نیست پشت سرمن گفتی چیز یاد زنم میدی،  نگفتی پدرم و شوهرم باهام دعوا کنن 

منم می تونستم مث تو رفتار کنم و به زنت همه حرفاتو بگم ولی نگفتم چون گفتم باعث دعوا و کدورت میشه

یا اینکه همون شوهر و بابات جوابشو بدن

هرگز با احمق ها بحث نکنيد . آنها نخست شما را تا سطح خودشان پايين ميکشند ، سپس با تجربه يک عمر زندگي در آن سطح شما را شکست مي دهند .( مارک تواين)                                     اگر منو ریپ زدی و جوابتو ندادم،  بدون که تو رو به امضام سپردم....  پس احمق نباش🤗🤗
تو چنین خوب چرایی🥲🥲🌹🌹

مرسی عزیزم

خوبی از خودته🌹🌹😍

هرگز با احمق ها بحث نکنيد . آنها نخست شما را تا سطح خودشان پايين ميکشند ، سپس با تجربه يک عمر زندگي در آن سطح شما را شکست مي دهند .( مارک تواين)                                     اگر منو ریپ زدی و جوابتو ندادم،  بدون که تو رو به امضام سپردم....  پس احمق نباش🤗🤗