2726
عنوان

میخوام ب شوهر خواهرشوهرم بگم!!!!

2256 بازدید | 71 پست

بنظرتون کار درستی میکنم!؟؟؟؟ 

خب خاهرشوهرم نزدیک ۳٠سالشه و من ۱۷سالمه من هیکلم دخترونس و اون چاقه شوهرش بشدتتت خسیسه و تا مجبورش نکنی چیزی نمیخره ۱۳ساله ازدواج کرده و اختلاف سنیش با شوهرش زیاده

من ۴ساله ازدواج کردم و شوهرم بروزه و ولخرج

حالا این خواهرشوهر من پا ب پای من باهام رقابت میکنه در هرررنظری از لباس پوشیدن بگیر تا طلا و مسافرت و همه چی

مثلا ابروهامو فیبرز کردم پشت سرم رف ناخن کاشتم پشت سرم رف هر مدل لباسی بگیرم پشت سرم میره میگیرع و با شوهرش دعوا میکنن 

حالا موضوع اینجاس شوهرش هم ب پدرم هم ب شوهرم گفته که من دارم زنشو یاد میدم اینکارارو بکنه و ازمن خیلی ناراحته و همیشه تو خونشون دعواس

حالا میخام هروقت فرصت شد ب شوهرش بگم من کاره ای نیستم و اصلا کاری ب کارش ندارم خودش داره چشم هم چشمی میکنه

🖤🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم پیش مادرشوهرم زندگی میکنم و نمیتونم ازش فاصله بگیرم یت قایم کنم از همه کارام خبر داره

شوهرم منو برد کافه طلا گرفت سوپرایزم کرد بیچاره شوهرشو مجبور کرده بود طلا بخره ببره کافه

🖤🥀

اره بنظر من بگو بهش ... و حتما بگو ب من چه خودت عاقل باش پول نده 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
2706