2733
2739
من روز شمار قوامین گذاشتم 21درصد
گردشگری هم 22 درصد روز شمار داره
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قوامین که روز شماش 18% !!!!!!!چطور شما 21 درصد گذاشتی؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
بچه ها به این ثامن و قوامین اعتمادی هست؟
بعد هم منظور از روز شمار چیه؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من خیلی ساله قوامین پول دارم تا حالا که مطمئن بوده
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
والا فعلا که میگن بانک ها ورشکسته شدن و الان به زور سرپا موندن و میگن اگه مبلغتون بالاست از بانک بکشید بیرون زمینی چیزی بخرید. اگه اعلان ورشکستی کنن پولتون ببادرفته ولی کیِِش رو کسی نمی داند!