2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

الان جاکفشی پلاستیکی فلان تومن هست 

این جا کفشی که بیشتر از ۵۰۰ ارزشش هست

میخوای بفروشی اسی؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
عزیزم شماکه میخوای هزینه کنی ازمن به شما نصیحت جدیدشو بگیر.اینا یکم قدیمیه

گلم مستأجریم واین بنظرم محکم تراز جدیداس وسایلام همه تو اسباب کشی خراب شدن دوباره دارم کم کم ب کمک خداوندمیخرم بیشتربخاطرمحکمیشم  وگرنه اگه خونه داشتم هم شیکترشوهم نو میخریدم

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔
الان جاکفشی پلاستیکی فلان تومن هست  این جا کفشی که بیشتر از ۵۰۰ ارزشش هست میخوای بفروشی اسی؟

جا کفشیم خراب شده چون مستأجریم میخوام اینو بخرم گفت 500من گفتم 350بیشتر ندارم بنده خدا دیگه کوتاه اومد حالا اینجا گفتن 250/300 گفتم نکنه گولم زده

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔
2740
 جا کفشیم خراب شده چون مستأجریم میخوام اینو بخرم گفت 500من گفتم 350بیشتر ندارم بنده خدا دیگه کو ...

بازم مبارکت باشه عزیزم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
 نخریدمش

عه 

چرا پس؟