2752
2734
عنوان

بابام الکی انداختتم بیرون😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2800 بازدید | 99 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا  موقع تولد داداشم که مجرده یا خواهر کوچکترم ک مجرده براشون کیک تولد و کادو میخریدم می‌بر ...

اینم اینجوریه فقط میگه وظفه اس یامیگه چاپلوسه یه چی میخواد

خانوادمون ۴نفرشده خدایاشکرت😍
ببین دوس نداره هر دقه بری اینجور الکی گیر میده خب حق داره چ خبره هرشب اونجایی اون میخواد شاید با ما ...

یعنی چی پدر و مادر وظیفه دارن من پسرم الان چندین ماهه داره با مامانم اینا زندگی میکنه وقتی میرم خونه پدرم بزور نگهم میداره یه بقمه غذا بخورم پدر ایشون خیلی نامرده این نوع از پدر و مادرهارو درک نمیکنم 

2731

مثه آدم بشین تو خونت منت کسی سرت نباشه

نمیشه ک شما هرچی واسه بچت گرفتی یکیم واسه داداشت بگیری

گاهی اشکال نداره وبی همیشه ن

بمون خونه الکی بگو شبا میرم خونه بابام

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بقران خسته شدم دیگه هرچی میخره شوهرم هرخوراکی هرچیزی بایددوتابخره مثلا لباس میخریم میگه بایددوتابخری ...

چه بیکاری 

خونه همچین بابایی میری داستان واسه خودت درست میکنی 

بشین خونه خودت 

یعنی چی پدر و مادر وظیفه دارن من پسرم الان چندین ماهه داره با مامانم اینا زندگی میکنه وقتی میرم خونه ...

چون واقعا وابسته به مامانمم میرم سرمیزنم وگرنه عمرامیرفتم ولی بدش میادمن خوش باشم یابچم چیزی داشته باشه داداشم نداشته باشه مثلاداداشم دوچرخه داشت پسرم گریه کردخواست ذوق میکردبه داداشم میگفت بهش نده

خانوادمون ۴نفرشده خدایاشکرت😍

بابای منم همینه فقط توقع یه طرفه از من و شوهرم داره من که اصن خونشون نمیرم چهارساله ازدواج‌کردم کلا شاید پنج بار رفتم چون نه تاحالا بهم گفته بیا نه تا حالابرا احوالپرسی زنگ‌زده ولی تا دلت بخواد خودشو زنش یعنی زن بابام اومدن خونمون ...شما ام یکم فکر جیب شوهرت باش چرا بلند میشی هرشب میری اونجا مگه خونه زندگی نداری معمولا دخترا بعد ازدواج اگه زیادی برن خونه پدر مادر احترامشون از بین میره شماام نترس هیچ اتفاقی نمیوفته توی خونه خواهرشوهر بچه ام نداره وشهرش معمولا شب کاره تنها تو‌خونه میخوابه بااینکه رابطش با پدر مادرش عالیه ولی من تا به حال ندیدم شب بیاد خونه باباش بخوابه الانم توی شهر داریم زندگی میکنیم دوراز حون اگه چیزی ام‌پیش بیاد همسایه هست تلفن همراه هست بعدشم اینهمه ادم تنهان مگه فقط شوهر شما شب کاره 

من شوهرم هفته ای یه شب شفیته‌ 

بچه ندارم

شوهرم میگه تنها نمون

خونه مامانم همیشه میرفتم‌

با خواهرم دعوام میشد 

عصابم نمی‌کشید

بابام از اونور همش عصبیه‌ اعصاب منم خورد میشه

دیگه نمیرم ...

میرم خونه پدر شوهرم اینا.

بعدد شوهرم از این ماه میخواد دو شب خونه باشه یه شب شیفت 

پدرشوهرم اینا میخوان بیان ساختمون بالامون زندگی کنن

خیال خودمم راحته دیگه خونه خودم میمونم

دختر که ازدواج کرد و از خونه پدر رفت هیچوقت خونه پدریش مثل مجردیهاش مال خودش نیست  شبها خونه خ ...

کاش برای پسر هم همین بود تا متاهل میشه برای خانوادش عزیزتر میشه و پشتیبان های محکم داره فکر می کنن خانواده یعنی فقط خودشون نمونش همسر خودم 

2706