2733
2734
عنوان

بابام الکی انداختتم بیرون😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2800 بازدید | 99 پست
ن  بابام نمیزاره

ب مادرشوهرت بگو بیاد

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ن  بابام نمیزاره

شاید حضورت مانع روابط زناشوییشون هست.اینو در نظر بگیر

مادرت حتما وقتی شما هستید از تمکین خود داری میکنه و اینطور پدرت عصبانیتش رو بروز میده

سعی کن ی شب در میون برید

کاش برای پسر هم همین بود تا متاهل میشه برای خانوادش عزیزتر میشه و پشتیبان های محکم داره فکر می کنن خ ...

بله واقعا حرفتون درسته

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
عزیزم کی گفته پدرمادر وظیفه دارن بچه شمارو نگه دارن؟خیلی ببخشید مگه اونا گفتن شما باردار شو بچه بیار ...

وظیفه پدر و مادره که بچه شون رو به یه جای خوب برسونن منم به وقتش در قبال آینده پسرم موظفم همه کار براش بکنم خیلی بدم میاد یکی بی مسئولیت باشه بگه وظیفه ای ندارن وقتی به فکر بچه اوردن باشی باید همه جوره ساپورتش کنی نه اینکه بگی به من چه ربطی داره 

۴۸سالشه بابابخداحتی تولدبچم مامانم بایارانش یه کادومیخرید میگفت به من چه اینا بچه اوردن من کادوبدم&n ...

شمام بگید بچه شماس شوهرمن خرجشو بده😒😒😒😒

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
وظیفه پدر و مادره که بچه شون رو به یه جای خوب برسونن منم به وقتش در قبال آینده پسرم موظفم همه کار بر ...

عزیزم در قبال بچشوووون بله وظیفه دارن ولی کی گفته تا ده نسل بعد شمارو پدر مادرت موظفن ساپورتت کنن؟میخوای به جای خوب برسی بچه دار نشو صبرکن رسیدی بعدش بچه بیار پدر مادر مسئول عشق و حال بچه که نیستن بعدش بیان ثمرشو نگهداری کنن و بگی وظیفشونه شما از لحظه ای که تصمیم به بارداری میگیری فقط خودت مسئولی و شوهرت مگه قبلش میای از خانوادت اجازه میگیری و مشورت میکنی که بعدش میگی وظیفشونه

عزیزم در قبال بچشوووون بله وظیفه دارن ولی کی گفته تا ده نسل بعد شمارو پدر مادرت موظفن ساپورتت کنن؟می ...

شما از کجا میدونی که من با خانواده خودم مشورت نکردم در ضمن من برای رسیدن به موفقیت نیاز دارم پدر و مادرم ساپورتم کنن پس وظیفه اشون هست

شما از کجا میدونی که من با خانواده خودم مشورت نکردم در ضمن من برای رسیدن به موفقیت نیاز دارم پدر و م ...

گلم ما دیدگاهمون واقعا باهم متفاوته شما الان شوهر داری در وهله اول شوهرت باید پشتت باشه این همه مهد کودک هست که میتونی بچتو بذاری و در آخر اگر به هر دلیلی میذاریش پیش پدر و مادرت نگو وظیفشونه اینو قبول کن که دارن بهت لطف میکنن