2733
2734

تو تلگرام دوره هاشونو میذارن بعضی کانالا،اگر خواستی بگو بفرستم برات

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو تلگرام دوره هاشونو میذارن بعضی کانالا،اگر خواستی بگو بفرستم برات

اگ ممکنه درخواستمو قبول کنین

☁️🌈در این دنیا اگر غم هست؛                                                    صبوری کن ، خدا هست!🌱🙂  
میشه هرکاری که باعث شد حالتون خوب بشه را بگین حتی کوچکتری کارها ممنون

مدیتیشن سکوت رفتن به طبیعت تنهایی اگه نمیشد طبیعت برم پارک میرفتم .. نماز.. عبارت تاکیدی که خودم برای خودم ساختم . و...

2740
مدیتیشن سکوت رفتن به طبیعت تنهایی اگه نمیشد طبیعت برم پارک میرفتم .. نماز.. عبارت تاکیدی که خودم برا ...

من‌دوره هاش دارم ولی خیلی مقاومت دارم گوش بدم یانصفه ول میکنم چیکارکنم؟

من جذابیت درونی و اعتماد به نفسشو خریدم .چیز خاصی نیست کتابم بخونی همونا رو توش نوشته الکی گرونه و الکی گندش کرده .پیجشو نگاه کنی بعضیا معرفی کردن حرفاش از رو کدوم کتاباست

2706