2733
2734
عنوان

این دختر اصفحانیه که تو شیراز گمشده+ عکسس

| مشاهده متن کامل بحث + 35312 بازدید | 67 پست

وای خدا خودش کمک کنه

چقد خوشگل بوده

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
از اصفهان اومده شیراز طلا بفروشه؟

نه اومده  خونه عمش  گفته حالا ک اومدم اینجا طلاهم بفروشم بعد اخرین تماسش ب مامانش گفته ی ربع دیگ خونم دیگ اخذین تصویرشم ی دوربین مداربسته گرفته و بعدش یهو غیبش زده

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥲اخی خودش معلوم نیس چش شده

خدالنت کنه اونی ک دزدیده

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728
مطمئن برا فروش طلا اومد؟مگ شهرشون نبود    

پست بالامو بخون عزیزم ♥

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃
2738

او او 

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
معالی آباد با فرهنگن؟هرچی دهاتی تازه به دوران رسیده هست تو معالی آباد میاد .قضیه اینم خیلی مشکوکه .ی ...

اره ما شنفتیم تو جای خلوت آدمو می دزدن ولی نشنیدم تو شلوغی هم میشه آدم دزدید 

خدایا هر چه دارم از تو دارم(∩´∀`∩)💕( ˘ ³˘)♥
معالی آباد با فرهنگن؟هرچی دهاتی تازه به دوران رسیده هست تو معالی آباد میاد .قضیه اینم خیلی مشکوکه .ی ...

من ک میرم خیلی باکلاس و خوبن دیقا منم موندم چجورییی دزدیدنششش

تنها پاشده اومده شیراز ؟

نه با خانوادش

این دختر خانم با خانوادش رفتن شیراز که به عمه اش سر بزنن بعد رفته ی تیکه طلا بفروشه و دیگه برنگشته...آخرین تصویر دوربین مدار بسته هم زمانی بوده که رفته زیر پل سوار تاکسی بشه و دیگه دوربین نتونسته بگیردش

2706