2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سنگ لوزه چیه؟  اصلا دکترا قبولش دارن؟

یعنی چی که دکترا قبولش دارن؟! 😐😂

متخصصین گوش و حلق و بینی این عمل رو انجام میدن اکثرا ولی خب پرسیدم اینو، چونکه میخواستم بدونم کسی تجربه داره پیش دکتری یا نه! 

سنگ لوزه یسری توده های سفید یا زرد رنگه که ته گلو توی حفره های لوزه قرار دارن و خیلی ام آزار دهنده ان 

یعنی چی که دکترا قبولش دارن؟! 😐😂 متخصصین گوش و حلق و بینی این عمل رو انجام میدن اکثرا ولی خب پرسی ...

نمیدونم ! 

اخه اولین بار تو نی نی سایت خوندم که میرن پیش همین دکترای محلی و براشون در میارن . نمبدونم با فوت کردن تو بینی و ... 

بعد علایمش چیه؟ چه جوری متوجه شدید که سنگ دارید؟

نمیدونم !  اخه اولین بار تو نی نی سایت خوندم که میرن پیش همین دکترای محلی و براشون در میارن . ...

من هر دو سمت گلوم سنگ لوزه دارم 

که سمت راستی به هیچ وجه قابل دیدن نیست، واسه همین هیچوقت خودم نتونستم درش بیارم ولی سمت چپی رو چند بار خودم در آوردم و به شدت بوی افتضاحی میده و در هر صورت حتی اگه خودت در بیاری حتی اگه این دکترای محلی در بیارن بازم اون حفره ها پر میشه 

ولی خب با عمل اون حفره ها کلا از بین میره فکر میکنم

علائم خاصی نداره فقط گاهی سوزش داره و بوی به شدت بد دهان و خب من همینطوری یه روز احساس کردم یه چیزی تو گلوم گیر کرده، هر چقدر آب میخوردم پایین نرفت و خب خیلی اذیت داشتم میشدم، رفتم یه دکتر عادی گوش و حلق و بینی، گفت باید عمل کنی 

2740