2752
2734
عنوان

دلم براش خیلی تنگ شده🥺

383 بازدید | 22 پست

بچه ها خودتونو بذارین جای من با اینکه عاشقشم با اینکه اونم میدونم هنوزم دوسم داره دیدم ک میگم وگرنه من ب پسرا اصن اعتماد ندارم ولی این فرق میکنه همدیگرو دوس دارین ولی یکی منو ازش جدا کرد همیشه نفرینش میکنم خیلی دلم براش تنگ شده هین الان تو ی خونه ی تاریک نشستم ب اون فک میکنم ینی ن تنها امشب بلکه هر روز هر شب اینارو گفتم ک حداقل یکم خالی شم 😔

لعنتی چرا هرشب میایی تو خوابم بسه من دیگ طاقتشو ندارم😔😪

الهی هر چی صلاحتع

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دلتنگی خیلی حس بدی هست انگار تو قفسی 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
تو چرا همش قبله من میرسی😂

من بعد خبر میدم بت

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

دوست داشت چرا جدا شد

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉
2706