2752
2734
عنوان

دلم براش خیلی تنگ شده🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 22 پست
کی جداتون کرد؟ چرا؟

همه چیو نمیشه گفت ولی بخدای بالا سرم همش با تهدید منو ازش جدا کردن میدونم هیچ وقت منو نمیبخشه ولی نمیدونه هنوزم مث ی دیوونه دوسش دارم بخداااا خیلی دوسش دارم دارم دیوونه میشم😭😭😭

لعنتی چرا هرشب میایی تو خوابم بسه من دیگ طاقتشو ندارم😔😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس سرگرم کن خودتو تحمل کن همه جی زمان میخاد ک بگذره 

وقتی میبینمش چی تو این دو سال یبار تو ی جمع بودیم اونم کم مونده بود دق کنم حتی همه فهمیدن ک دارم دیوونه میشم از خدا فقط ی چیز میخوام ی روز قبل مردنم برم پیشش و همه چیو بهش بگم میخوام منو ببخشه بعد بمیرم

وقتی میبینمش چی تو این دو سال یبار تو ی جمع بودیم اونم کم مونده بود دق کنم حتی همه فهمیدن ک دارم دیو ...

اهی عزیز دلم الهی ک جور بشه کلا این روزا ببینش شهامت داشته باشه دیدی بهش بگو

اهی عزیز دلم الهی ک جور بشه کلا این روزا ببینش شهامت داشته باشه دیدی بهش بگو

منم خیلی دوس دارم بهش بگم ولی اگ بگم جونش تو خطر میفته نمیتونم ریسک کنم راضیه ام بمیرم ولی اون ی انگشتش خون نشه