2733
2739

ی خواهرشوهر دارم یعنی چوپان دروغ گو رو گزاشته تو جیبش ما رسم داریم موقع جهاز خریدن ی هدیه دوماد باید به خواهرش بده البته من تاحالا ندیدم نمیدونم مادرشوهر و خواهرشوهرم اینو از کجاشون دقیقا دراوردن هی میکنن تو مغز من اعصاب برام نزاشتن با این گرونی به خدا همه چی ام افتاده گردن شوهرمن عروسی بگیره طلا بگیره جهازبگیره کلی ام خرج داریم این خانوم میاد گیرمیده من هدیه عروسی میخوام جالب اینجاس درک هم نداره بگه داداش من الان دم عروسیه زیر کلی خرج و فشاره هدیه زیر یک میلیون تومنی میخواست مشکلی نداشتما بااینکه مستحقش نیست میدادیم ولی انگار انتظارات این خانوم رو به فلک کشیده اونروز خواهرشوهر خودش که تازه داره عروسی میکنه بردن برای کادوی عروسی براخودش و بچش لباس گرفتن که سر جمع لباس خودش یک میلیون قیمتشه که براش خریدن بعد میاد به دروغ میگه این لباسو برام ۵ میلیون خریدن😐🤯والا من خودم همش بیرونم ازقیمتا خبر دارم ۵ میلیون پول لباس عروس هستش یا پول لباس حنای خیلی خفن ن اون لباسی که تو گرفتی عکسشو بزارم خندتون میگیره واقعا بعد میگه ۵ میلیونم پول لباسای بچه شد..(اینجوری دروغ میگه که ماهم براش کادوی ده میلیونی بخریم)واقعا بعضیا چه انتظاری دارم شوهر من تا حالا لباسایی که برام خریده کلشو جمع کنم به زور ۳ تومن میشه بعد من بیام از گلوی خودمون تو این شرایط بزنم واسه وزه خانوم کادوی ۱۰ میلیونی بگیرم این تنهادروغش نیست که میاد میگه خواهرشوهرم اتوبرقی دقت کنید اتو برقی ساده ازین دستیا که قیمتش زیر ۱ میلیون هست رو میاد میگه ۸ میلیون خریده واقعا نمیدونم چرا منو خر فرض میکنه من تازه جهاز خریدم و از همه قیمتا خبر دارم اتو پرس ۶ میلیون هست ولی اتو برقی ها همشووون بی استثنا زیر ۱ میلیون هستن نمیدونم چجوری رفتار کنم شما بگین اعصاب برام نزاشته

چ رسم عجیبی

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خواهرشوهرای منم موقع عروسی ما انگشتر طلا خواستن از شوهرم پولشو گرفته بودن یدونه واسه مادر بزرگشون یدونهدمامانش دوتا خواهر شوهرام حالا مامانش عیب نداره ولی بقیشونو حلال نمیکنم چون من خودم تو عروسی هیچی درست حسابی نخریدم

2738

واکنش هیجانی نشون نده بذار همسرتون خودش این مشکل رو حل کنه اگه دستش تنگ باشه خودش بهتر میتونه خواهرشو توجیه کنه

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

کل متن رو خوندم

کلمه " وزه خانوم " رو شدیدا پسندیدم

بهش میاد و برازندشه

تو هم عزیزم خودتو ناراحت نکن

یه کادوی یه تومنی براش بخرید بدید بهش

بعد بهش بگو هرجا نشستی بگو داداشم اینو برام خریده صد میلیون تومن

خودش حالش جا میاد

همین حرف ها رو به خودش بزن!   اینم فکر کرده جایی خبری هست!   انگار یه ماله مفت اون وسط هست  هر چی ببرند بردند!   شوهرت انقدر بنداز تو بدهی که پولی برای این رسم های من درآوردی اینها نداشته باشه!

یا ارحم الراحمین
خواهرشوهرای منم موقع عروسی ما انگشتر طلا خواستن از شوهرم پولشو گرفته بودن یدونه واسه مادر بزرگشون ید ...

واقعا حلال نکن انشالله این رسمو هر کی دراورده تو اتیش جهنم بسوزه ینی چی واقعا مثلا به جای اینکه از دستمون بگیرن که تازه داریم ی زندگی رو شروع میکنیم از پامون میکشن

2706