2737
2734
عنوان

شماباهمچین خواهرشوهری چجوری رفتارمیکردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهرشوهرای منم موقع عروسی ما انگشتر طلا خواستن از شوهرم پولشو گرفته بودن یدونه واسه مادر بزرگشون ید ...

من خودم خواهرم اصلا دلم نمیاد داداشام برام چیزی بخرن 

واسه خانومش بخره خانومش خوب بپوشه واسه ما افتخاره 

ولی خونواده شوهرم چن صد ملیون ضررمون زدندالهی که خرج دوای بی درمون کنن

محصلین عزیز و مجردها و نوجوانان خواهشا نیان تاپیک من با تشکر😊.....سنگدل بیرحم هم نبودم اونقدر بدی دو رویی دیدم که شدم ....‌
خواهرشوهرای منم موقع عروسی ما انگشتر طلا خواستن از شوهرم پولشو گرفته بودن یدونه واسه مادر بزرگشون ید ...

عجب آدمایی 

فک آدم مماس با زمین میشه

این برای چه سالیه

طلا گرمی چندبوده

مرسی از راهنماییت😂

از الان هر چی رو بدی تا آخرش همین جور سوارت هستند!   جوابش بده وگرنه هر بار یه ریم جدید رو می کنند!   آخرش هم می گن ما رسم داریم برادر برای خواهرش خونه و ماشین می خره!!!!!

حالا که هر کی به هر کیه  تو هم هر وقت دیدیش بگو ما رسم  داریم خواهر داماد برای عروس کادو چند میلیونی می خره!   بگو رسم داریم النگو می خره یا گردنبند!

یا ارحم الراحمین
واقعا حلال نکن انشالله این رسمو هر کی دراورده تو اتیش جهنم بسوزه ینی چی واقعا مثلا به جای اینکه از د ...

اتفاقا لراا هم این رسمو دارن موقعه عقد که میرن طلا واسه عروس میخرن داماد براخواهر زن ومادرزن یه تیکه طلا میخره من رسما دامادمون موقعه عقد واسهه منن یه انگشتر واسه  مامانم هم یه انگشتر خرید 

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم
2740

اگر چیزی که خودش خریده اون قیمت میگه، بگو سرت کلاه گذاشتن، اگر هم چیزی که خانواده داماد براش خریدن قیمت بالا میگه، بگو اونم بهت دروغ گفتن. لباسُ نمیدونم، ولی وسایل دیگه رو کافیه یه سرچ ساده توی دیجیکالا یا ترب بزنی، هر مارک و هر مدلی با قیمت بهت نشون میده. 

اتفاقا لراا هم این رسمو دارن موقعه عقد که میرن طلا واسه عروس میخرن داماد براخواهر زن ومادرزن یه تیکه ...

هرچند به زور من راضی نشدم اومد گفت انتخاب کن من چیزی برنداشتم خود دامادمون واسهچم انگشتر خرید

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم
2706