2737
2734
عنوان

همسر بی احساس

458 بازدید | 3 پست

اول ازدواجم همسرم رفتارش خیلی خوب بود ولی یواش یواش که پای خانواده اش تو زندگیم باز شد دعواهامون شروع شد ، یه هفته نبود که با هم دعوا نداشته باشیم، توقعات بی جای خانواده ی همسرم زندگیمو خراب کرد و احساساتم رو نابود کرد الان به همسرم هیچ حسی ندارم اصلا دوستش ندارم و فقط بخاطر بچه ام دارم زندگی میکنم.اون هم رفتارش عوض شده چیزی که خیلی کلافه ام میکنه اینه که وقتی از سر کار میاد همش جلوی تلویزیونه و به من و بچه هم کاری نداره بعدشم میره میخوابه،حس کلفت تو خونه اش رو دارم

شوهر منم همینه میاد سرش تو گوشیه تاوقتی که بخوابه

همه ی اخلاقای بدش به کنار دیگه با خیانتش گند زد به زندگیم😔

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته، خدا کنه تو راه بیاد

خدا خودش کمکم کنه 

زندگیمونو درست کنه بخاطر پسرم

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹
2728