2733
2739
عنوان

خانم ها کی با آمپول اچ ام جی باردار شده؟ کمممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 168357 بازدید | 172 پست
من ریر نظر مرکز ناباروری دارم اقدام میکنم.... خداروشکر دونفرمون مشکلی نداریم واسه همین فعلا رو اقدام ...

عزیزم خدا خیلی بزرگه حتما حتما ب زودی بهت بچه میده من قصدم ناراحت کردنت نبود بخدا بخاطر خودت گفتم چون من کشیدم این روزارو بخدا ی روز عقب مینداختم انقد رو تقویم بودم و میشمردم روزارو اعصاب همه ب هم میریخت ولی این ماه ک تو فکرش نبودم گرفت

منم این ماه امپولو زدم فقط چهار روز دردهای سونی داشتم حتی تبم کردم حالات تهوع هم داشتم اما امروز که ...

ان شالله ک هستی عزیزم خدا بزرگه اصلا استرس نداشته باش من دکترم گفت کسایی ک آمپول میزنن معمولا ماه بعدش باردار میشن ان شالله ک شما همین الان بارداری🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله ک هستی عزیزم خدا بزرگه اصلا استرس نداشته باش من دکترم گفت کسایی ک آمپول میزنن معمولا ماه بع ...

ممنونم دوست خوبم انشالله اینجوری بشه... انشالله شما هم به ارزوهای،قشنگت برسی

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2728
مرسی عزیزم هر وقت بارداری شدی بیا اینجا بگو 😋😋

عزبزم سلام اومدم بگم بی بی چکم هاله انداخت ....هنوز چهار روز مونده به پری  به نظرت فردا از بدم‌مشخص میشه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
مرسی عزیزم هر وقت بارداری شدی بیا اینجا بگو 😋😋

تو رو خدا اگه هستی جوابمو بده

2740
چی شد آجی ؟؟؟    

سلام خواهرگلم بیبی چکم منفی شد ممنونم که حالمو پرسیدی خیلی روحیه ام داغون شد اون روزا سرمای سختی هم خورده بودم از شانس بدم یه دفعه همه علایمو باهم از دست دادم ....دوباره رفتم کلینیک دارو گرفتم تو رو خدا دعام کن این ماه دیگه چشم انتظار نباشم شب تولد امام حسینم هست خدا انشالله دامن همه منتظرا رو سبز کنه...چند روزم سرکارم نرفتم الان برم اداره یه دنیا کار سرم ریخته خدا فقط بهم کمک کنه 

سلام خواهرگلم بیبی چکم منفی شد ممنونم که حالمو پرسیدی خیلی روحیه ام داغون شد اون روزا سرمای سختی هم ...

سلام عزیزم داشتم تایپیک ها رو میخوندم که چشمم به شما افتاد خواستم بگم منم دقیقا شبیه شمام همیشه منتظرم و پر استرس ۸ ماهه تو اقدامم انشالله که خدا زودی جوابتو بده گلم انتظار واقعا سخته درکت میکنم

سلام خواهرگلم بیبی چکم منفی شد ممنونم که حالمو پرسیدی خیلی روحیه ام داغون شد اون روزا سرمای سختی هم ...

منم بیستم موعدم بود که بیستو یکم پری شدم یعنی دیروز که دوباره رفتم دکترو دارو بهم داد انشالله این ماه خدا کمکمون کنه

اوایل که دکتر هرچی دارو میداد و دوز دارو ها رو بالا میبر بجای اینکه سایز فولی ها بالاتر بیاد بدتر پایین تر میومدن ولی شکره خدا ماه پیش دوتا فولی ۱۷ و ۱۴ داشتم که متاسفانه نگرفت و این ماه ببینیم خدا چی میخواد

اوایل که دکتر هرچی دارو میداد و دوز دارو ها رو بالا میبر بجای اینکه سایز فولی ها بالاتر بیاد بدتر پا ...

عزیزم ساعت اذانه از صمیم قلبم دعا میکنم انشالله خداوند معجزه اشو رو بهت نشون بده نی نی خوشگلت بیاد تو بغلت

سلام خواهش عزیزم ،خدا بزرگه منم ماه قبل نشد الانم یکم ناامیدم توکل برخودش آجی همون موقع ک کلا دیگ استرس نداشته باشی و بی خیال باشی باردار میشی اینو از خیلیا شنیدم شما تلاشتو بکن بقیه شو بسپار ب خدا 😍😍😍

2706