2737
2739
سلام دفعه اوله آمپول تجویز کردند کی استفاده کرده و با چند بار زدن باردار شده؟ اچ سی جی با اچ ام جی چه فرقی میکنه؟
خدایا شکرت بخاطر هدیه ای که به من و شوهرم دادی، دل بقیه دوستانم رو هم شاد کن.
چند ماه قرص خوردم جواب نداد بعد ماهی ک باردار شدم 5 تا لتروزول 5 تا کلومیفن 14 تا ایکویین همون استروزن و 8 تا هاش ام جی و یک هاش سی جی خدا رو شکر باردار شدم و الان دخترم هشت ماهشه.من با اینهمه دارو فقط ی تخمک ازاد کردم با یه فولیکول خیلی ریز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولین بار چند بار قرص خوردم لتروزول و کلومیفن نتیجه نداد بعد دکتر امکپوا زد البته کل اقدامم از روز اول تا روز بارداریم ده ماه طول کشید .دکترم گفت حالت طبیعی باردار نمیشی و دارو داد ک خدا پدرشو بیامرزه الکی منو علاف نکرد سندروم تخمدان پلی کیستیک شدید داشتم
2738
ک سونو کنه ببینه تخمک چه اندازه ای شده ب من دوتا دوتا داد هی میزدم دو روز بعد مطب برا سونو واژینال تا هشت تا ک رسید شد 20 سانت و اون موقع هاش سی جی داد ک ازاد بشه و اگه روز دوازدهم رفتی تخمک اندازش کوچیک بود باز امپول میده سر خود نمیشه چون ممکنه تخمکت رشد کافی کنه و اگه دار.ی اضافی بده تخمک زیاد از حد بزرگ بشه
2706