2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد از چله اصلا غسل خاصی نداریم. این اشتباه جا افتاده. خانم نهایتا ده روز بعد از زایمان باید غسل نفاس کنه و عبادت هاشو بر اساس استحاضه انجام بده

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2740

این جا رو حتما بخونید. و طبق خرافات عمل نکنید

حتما مطالعه فرمایید

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
خب اگه خونریزی زیاد باشه مثل پریود چی

بعد از ده روز خیلی کم میشه. اما باید طبق دستور استحاضه عمل کنید. استحاضه قلیله فقط برای هر نماز وضو میگیرید... اونم در صورتی که بین نماز الوده شده باشید. اما استحاضه کثیره غسل داره برای نمازها... باید حجم خونریزی تون رو بررسی کنید و با رساله مطابقت بدین

بله درسته اطلاعات اشتباه رو متاسفانه رواج میدن 

به حرفای دهن به دهن گوش میدن. یه بار لاقل مسائل شرعی خودمونو از روی رساله بخونیم... الانم که اینترنت هست... خداروشکر همه چی هست... 

2706